Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkal uz Rīgu un atpakaļ nav pēdējā autobusa 9

Pasažieru pārvadātāju uzņēmums «Sabiedriskais autobuss» (SA) turpina neievērot braukšanas grafikus. Otrdien, 30. jūlijā, atkal laikus nebija pēdējā autobusa uz Rīgu.

Bauskas autoostā paskaidroja, ka 30. jūlija vakarā kārtējo reizi nav bijis pēdējā autobusa uz Rīgu. No Bauskas tam bija jādodas projām plkst. 21.30. Labu laiku gaidījuši, pie apsargiem pienāca pasažieri, vaicādami par autobusu. Apsargiem nekādas informācijas nebija. Kad viņiem beidzot izdevās sazvanīties ar SA dispečeri, tā pauda izbrīnu par to, ka nav autobusa. Konkrētu laiku, kad pēdējais autobuss varētu doties uz galvaspilsētu, neviens nevarēja pateikt.

«Bauskas Dzīve» noskaidroja, ka autobuss uz Rīgu aizbrauca ar stundas kavēšanos, plkst. 22.29. Loģiski, pasažieri tik ilgi to vairs negaidīja. Arī no Rīgas autobuss atgriezās, nokavējies apmēram par pusstundu.

«Bauskas Dzīve» par kārtējo SA pārkāpumu informēja Autotransporta direkciju (ATD). Tika vaicāts, vai, autobusiem kavējoties un pasažieriem tajos neesot, nav iespējams, ka pēdējo reisu atceļ, jo statistikas rādītāji liecinās, ka nav braucēju. Tāpat tika vaicāts, kādi pārkāpumi SA vēl jāveic, lai ATD pārskatītu ar pārvadātāju noslēgto līgumu un lauztu to. ATD pārstāve Sandra Maļuha solīja 30. jūlijā notiekošo noskaidrot un sniegt atbildi.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka nedēļas laikā šis jau ir otrais gadījums, kad pārvadātājs nenodrošina savlaicīgu autobusu kustību, turklāt tieši pēdējos reisos.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Čuriks

Tak liecieties mierā cilvēki mīļie viņiem, tur sēžot, ir vienalga tas, ko mēs te īdam. Ja viņiem interesētu mūsu domas sen jau būtu mainījies pārvadātājs.

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 17:25

Pareizi

Pasažieru nav, tad nav ko tukšus autobusus dzenāt

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 22:00

šoks

Nu, kad? KAD? Kad šeit būs kārtība ar šo jautājumu?
Ņirgāšanās par cilvēkiem.

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 23:01

Pasažiere

Drīz tiks izņemti daudzi autobusi no sarakstiem, jo nebūs rentabli- šoferi hroniski neizsniedz biļetes. Tātad nav pasažieru- nav autobusu!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 08:11

veiksme

Ak tad beidzot nu pieleca, ka biļetei ir jābūt, bet nesen vēl- lai jau šoferītim tiek, viņam jau maza aldziņa, vai tad jums žēl un vai nav vienalga, kam maksā....Beidzot ierindas baušķinieks sāks domāt ar galvu.... Ar par to jau ir prieks.Palasiet pagājušā gada decembra forumu- ar kādu sajūsmu te daudzi gaidīja Komara busu atgriešanos ,skandēja, ka tagad tik sāksies īstā dzīve...nu un, īstā dzīve ir sākusies, nav vairs garlaicīgi , var just novadnieka plecu un sānu, un elpu pakausī......Viss ir kā pasakā! No vilka (AIPa) bēgāt, uz lāci (Komaru) uzskrējāt.

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 14:33

Braucēja

Pēc kādiem kritērijiem SA tiek atlasīti kadri? Konkrēti šoferi.Cits zināms, hronisks dzērājs, kas bieži guļ pie dzīvokļa durvim brauc ar SA mikriņu. Uz pieres jau uzrakstīta diagnoze. Vai tādi ievēros braukšanas grafiku? Pavērojiet!

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 09:42

baiba

Aicinu nebraukt ar autobusiem,lai viņi iet ieskrieties,priekš tam ir dušmaņi,ērtāk, izdevīgāk,arī bagāžu ir kur ielikt...

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 11:14

dg

Kad izbeigsies šī ņirgāšanās par Bauskas iedzīvotājierm?????

pirms 7 gadiem, 2013.08.01 11:24

**

Braucu no Rīgas ar reisu plkst. 16. Uz perona ap 50 cilvēku, piebrauc mazais autobuss... Laime, ka biļeti biju nopircis jau no rīta.
Šoferis salādēja cik cilvēku varēja. Uz perona tobrīd palika vēl ap 20 cilvēku. Savdarbīgs bija braukšanas ritms - ik pa laikam strauji bremzējot. Stāvošie pasažieri cenšas noturēties kājās. Vēdināšana kā senlaikos - griestos atvērta lūka, pūš tā, ka mati plīvo.

pirms 7 gadiem, 2013.08.02 19:31

Vietējās ziņas