Atkārtotā izsolē par 10% samazinās Dzimtmisas skolas sākumcenu 1

Rīkojot atkārtotu izsoli, Dzimtmisas skolas sākumcena tiks samazināta par 10%, lēmusi Iecavas novada dome.

Aizvadītajā aprīļa domes sēdē domnieki lēma atkārtoti nodot atsavināšanai pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu "Dzimtmisas skola", kas sastāv no zemes vienības 3,4 hektāru platībā, kā arī skolas un saimniecības ēkas. Īpašuma sākumcena noteikta 68 310 eiro apmērā, kas ir par 10% mazāk nekā pirmajā izsolē.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Goldmane aģentūru LETA informēja, ka datums, kad izsole tiks izsludināta un kad tā notiks, pagaidām vēl nav zināms.

Jau ziņots, ka pirmajai slēgtās Dzimtmisas skolas ēkas izsolei nepieteicās pretendenti. Iecerētās Dzimtmisas skolas ēkas izsoles sākumcena bija noteikta 75 900 eiro.

Nekustamais īpašums "Dzimtmisas skola" ir 3,4 hektārus plašs zemesgabals, kā arī skola, kuras kopējā platība ir 926 kvadrātmetri, un saimniecības ēka ar 179 kvadrātmetru platību.

Tāpat vēstīts, ka 2018.gadā pēc plašām diskusijām Iecavas novada domes deputāti nolēma reorganizēt Iecavas internātpamatskolu un Dzimtmisas pamatskolu, tās abas apvienojot. Deputātu vairākums nobalsoja par Iecavas internātpamatskolas un Dzimtmisas pamatskolas reorganizāciju, tādējādi no šī mācību gada Iecavas novadā vispārējās izglītības programma tiek īstenota divās mācību iestādēs - Iecavas vidusskolā un Iecavas pamatskolā, kas darbojas līdzšinējā Iecavas internātpamatskolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

janis

Deputati ar Rokdarbiem muzeju kadu izveidot Pansionatu.
Kadu pievienoto vertibu.

pirms gada, 2020.05.05 22:03

Vietējās ziņas