Atkārtoti norisināsies tiešsaistes erudīcijas spēle Bauskā «Prāta lokāls»

Otrdien, 20. aprīlī, plkst. 20 vietējie iedzīvotāji jau otro reizi aicināti piedalīties tiešsaistes erudīcijas spēlē «Prāta lokāls», lai pārbaudītu savas zināšanas par Bausku un tās apkārtni, informē Kristiāna Paula Lībiete, Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste.

«Prāta lokāls» ir tiešsaistes erudīcijas spēle ar izklaidējošiem elementiem par Bauskas vietām, vērtībām un cilvēkiem, ko droši spēlējam no mājām vai jebkuras vietas, kur pieejams internets. Tādējādi ikvienam dalībniekam ir iespēja izvēlēties lokāciju, kurā komandai vislabāk raisās zināšanas. Spēle noris 8 kārtās pa 8 jautājumiem katrā – kopumā 64 jautājumi. Turpinot aizsākto tradīciju popularizēt vietējos uzņēmējus, šoreiz spēlei tiks pievienota papildkārta par kafejnīcu “Minču štelles”, kuras meistaru gardo karbopicu balvā saņems spēles uzvarētājs, skaidro K. P. Lībiete.

Lai piedalītos spēlē, katrai komandai ir nepieciešams dators, telefons un interneta pieslēgums. Datorā ieteicams sekot līdzi spēles tiešsaistes video, bet telefonu izmantot, lai iesniegtu savas atbildes uz jautājumiem.

Savu dalību spēlei iespējams reģistrēt, apmeklējot saiti: https://ej.uz/PRATA-LOKALS-2
Dalība spēlē ir bez maksas.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka pirmā «Prāta lokāls» spēle norisinājās 6. martā un kopā pulcēja 57 mājsaimniecības, pierādot, ka arī attālināti iespējams būt kopā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas