Atrod vīrieša līķi Gailīšu pagastā 1

Bauskā 13. septembrī vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,91 promiles alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskas novada Vecsaules pagastā 13. septembrī vīrietis vadīja automašīnu «BMW-530», būdams 1,03 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Bauskā 13. septembrī vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 2,57 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Savukārt Bauskas novada Gailīšu pagastā 11. septembrī savā dzīvesvietā atrasts 1954. gadā dzimuša vīrieša līķis. Par notikušo ir sākts kriminālprocess. Pašlaik tiek veikta ekspertīze, kuras gaitā tiks noteikts nāves iemesls. Iedzīvotāji stāsta, ka vīrietis atrasts pēc sešām dienām.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 13. septembrī saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par automašīnas un divi par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 13. septembrī saņemta informācija par 78 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 45 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 26 par ātruma pārsniegšanu un četri par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona, un vienā viena persona ir gājusi bojā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas