Atsāks darbus topošajā Bauskas sporta hallē 7

Nākamnedēļ varētu atsākties aktīvi būvdarbi topošajā Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta hallē. Par to šonedēļ būvsapulcē lēma projektā iesaistītās puses.

Šovasar topošā sporta halles projekta īstenotājus uztrauca ne tikai problēmas ar projektētāju, bet arī fakts, ka Finanšu ministrija aizdevumam atvēlēto summu ļāva izmantot tikai līdz decembrim. Rezultātā Bauskas novada dome jūlijā pieņēma lēmumu uzticēt projektēšanu uzņēmumam SIA «Baltex Gropu» par 173 tūkstošiem eiro, jo uzņēmums solīja sagatavot jaunu projektu trīs mēnešu laikā, kas ļautu pēc iespējas vairāk izmantot valsts piešķirtā aizdevuma finansējumu.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks informēja, ka būvsapulcē uzņēmums piedāvājis pabeigtas projekta daļas, kurām var sākt būvdarbus. Pārsvarā tas skar ārējās konstrukcijas un piegulošo teritoriju – sporta laukumus, gājēju celiņus, stāvlaukumus un citas konstrukcijas. Diemžēl ir arī izmaiņas projektā, jo iepriekš sagatavotais ne viss atbilda prasībām. Tomēr būvniece «Selva būve» ir gatava jau ar nākamo nedēļu atsākt darbu lielākā apjomā. «Īsā laikā paveikts liels darbs. Būvniekam ir arī jauns darbu vadītājs,» informēja A. Jātnieks.

Novada domes priekšsēdētājs arī norādīja, ka īsto papildfinansējuma summu, kuru, visdrīzāk, būs jāmeklē nākamā gada novada budžetā, varēs nosaukt pēc tam, kad būs jaunais projekts, tāpēc konkrētus skaitļus pašlaik nosaukt nevar. Par papildu finansējumu plānots lemt 2020. gada budžeta ietvaros.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Jautājums

Kurš konkrēti nesīs atbildību par saskaņoto un ekspertēto projektu, kurš izrādījās nederīgs ēkas uzcelšanai? Cik konkrēti novadam izmaksās šo "speciālistu" kļūdainie lēmumi? Nosauciet vārdus un amatus!!!

pirms gada, 2019.09.07 15:14

Atbilde

Nu, tak jau neviens...

pirms gada, 2019.09.08 00:15

atbilde

nu tie ir visi tie, kurus par lielu naudu nolīgtais "eksperts" saslavējis B DZ rakstā

pirms gada, 2019.09.08 11:08

ķeza garā laikā

Atsākšot halli tapināt ... Kad sāks iztapot tos bezjēgas pasūtītājus ?

pirms gada, 2019.09.08 17:37

atbildei

Par naudu var visu.Maksā un tevi slavē,nu gan laiki pienākuši!

pirms gada, 2019.09.08 21:10

Vietējās ziņas