Attālināto mācību laikā neatceļ līdzmaksājumu par mācībām Iecavas Mūzikas un mākslas skolā 4

Domes komiteju deputāti lēmuši neatcelt līdzmaksājumu par mācībām Iecavas Mūzikas un mākslas skolā attālināto mācību laikā, aģentūra LETA uzzināja domē.
Deputāti iepazinās ar iestādes direktora pienākumu izpildītāja Gata Priekuļa iesniegumu, kurā viņš lūdz atbrīvot audzēkņus no mācību maksas līdzfinansējuma 2020.gada aprīlī un maijā. Līdzfinansējuma maksa vienam izglītojamam ir 11,50 eiro mēnesī.

Gan Izglītības, kultūras un sporta komitejas, gan Finanšu komitejas deputāti lūgumu neatbalstīja. Deputāti pauda, ka darbs iestādē turpinās, pedagogi strādā un audzēkņi izglītojas attālināti.

No 13.marta līdz 12.maijam Latvijā saistībā ar Covid-19 pandēmiju izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni aizliegumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību. Ārkārtējās situācijas laikā arī mācības Latvijas skolās un augstskolās tiek organizētas attālināti.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

...

Paldies Vecumnieku mūzikas un mākslas skolai,par atcelto lidzmaksajumu,šajā grūtaja laikā,vecakiem tas ir atbalsts!

pirms gada, 2020.04.16 16:02

Eu

Bet kāpēc kaut kas jāatceļ, ja skolotāji strādā un bērni mācās? Pedagogiem tagad vēl sarežģītāk gatavot stundas, viņiem algas nav vajadzīga? Un līdzmaksājums ir 20 eiro par diviem mēnešiem. Domāju, ka daudz par traku visu šo vīrusa lietu tveram. Dzīve neapstājas.

pirms gada, 2020.04.16 17:12

Neapšaubu,tikai izsaku viedokli

Tas ir vairāk domāts kā atbalsts vecakiem. Protams,ka skolotāji cītīgi strādā. Cerams,ka pašvaldība atbalstīs,ja šīm skolām pietrūks līdzekļu gada beigās.

pirms gada, 2020.04.16 19:02

Vietējās ziņas