Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atvēl algas jaunu kolektīvu vadītājiem 5

Bauskas novadā šogad sākuši darboties vairāki jauni amatierkolektīvi. Domes sēdē 19. decembrī deputāti balsoja par atalgojuma piešķiršanu jaunizveidoto kolektīvu vadītājiem.

Bauskas Kultūras centra direktore Ilva Vansoviča ziņoja, ka saņemtas amatierkolektīvu vadītāju darba atskaites par 2013. gadu. Kolektīvu veikums izvērtēts un atzīts, ka to vadītājiem nepieciešams noteikt atalgojumu.

Deputāti balsoja par 64 eiro atlīdzības noteikšanu Jaunsaules līnijdejotāju kolektīva, Brunavas pagasta deju kolektīva «Rota», kā arī Mežotnes pagasta aušanas pulciņa «Vēverīši» vadītājām. 135 eiro algu saņems Gailīšu pagasta bērnu vokālā ansambļa «Varavīksne» un Brunavas pagasta bērnu vokālā ansambļa «Tirli bums» vadītājas.

Bauskas Kultūras centra vokālā ansambļa «Eliksīrs» vadītāja saņems 149 euro, savukārt sieviešu kora «Skalve» kormeistars mēnesī saņems 166 euro. Uzvaras amatierteātra vadītājs strādās, saņemot par darbu 206 eiro.

Šajā pat sēdē deputāti lēma par atalgojumu jau ilgāku laiku esošo novada amatierkolektīvu vadītājiem. Tas tika apstiprināts, pārrēķinot summas eiro. Domes sēdē pieņemtais lēmums stāsies spēkā 2014. gada 1. janvārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Gailisi

Paldies!
Prieks par to, ka tiek atbalstīti cilvēki, kuri iegulda savu darbu un dvēseli kultūras dzīvē!!!

pirms 6 gadiem, 2013.12.20 16:22

!!!

Paldies Ilvai!
Paldies deputātiem kas beidzot ieklausās kultūras darbiniekos!

pirms 6 gadiem, 2013.12.20 16:46

!!!

Ir Nolikums pēc kā nosaka atalgojumu kolektīva vadītājiem. Nerakstiet muļķības ja neziniet.

pirms 6 gadiem, 2013.12.20 18:01

rainis

Pamatdarba laika vada Tirlibums par 135 eiro??? Norma?

pirms 6 gadiem, 2013.12.23 21:34

Vietējās ziņas