Atver novadnieces grāmatu

Skaistkalniešu grāmatu plauktus papildinājis jauns izdevums – novadnieces, Skaistkalnes vidusskolas absolventes Dzintras Šulces jaunais romāns «Māsas».

Vecumnieku novada Skaistkalnes bibliotēkas vadītāja Daiga Jakuška informē, ka ceturtdien, 30. jūlijā, bibliotēkas mājīgajā, meijām un ziediem izpušķotajā lasītavā pulcējās bibliotēkas centīgākie apmeklētāji. Viņi bija ieradušies uz tikšanos ar bijušo novadnieci, Skaistkalnes bibliotēkas goda krustmāti Dzintru Šulci. Viņa ieradās ar grāmatām piepildītu grozu un cienastu lasītājiem. Tikšanās iemesls bija Dz. Šulces jaunā romāna «Māsas» nākšana klajā. Autore pati personiski iepazīstināja novadniekus ar savu sacerējumu.

Grāmatas atvēršanas svētki sākās ar bibliotekāru «saulespuķainu» apsveikumu un radošiem vēlējumiem. Sanākušie dāvināja līdzpaņemtos ziedus un vēlēja turpmāku radošo veiksmi. Bija daži, kas grāmatu jau paspējuši izlasīt, tādēļ varēja atklāt autorei savus iespaidus un pārdomas. Rakstniece atbildēja uz jautājumiem, un pēcāk visi kopīgi mielojās ar svētku kliņģeri, risinot neformālas sarunas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas