Atver veikalu Rātslaukuma malā 17

Uzņēmēji izmisīgi mēģina iedzīvināt saimniecisko rosību Bauskas Rātslaukumā. Ceturtdien, 3. martā, Rīgas ielas ēkā durvis vēra pārtikas un lopbarības produktu veikals. Pircējiem te piedāvā SIA «Dobeles dzirnavnieka» produkciju - miltu izstrādājumus, kā arī dažāda fasējuma lopbarību.Veikalā saimnieko SIA «Smoteks», kuras īpašnieks Jānis Smokro «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka viņa uzņēmums ir starpnieks Dobelē ražotās produkcijas izplatīšanai. Uzņēmums atvēris veikalu Dobelē, Jelgavā, tagad arī Bauskā. Tirgotavā no jauna radītajās darba vietās strādā divi mūsu novada iedzīvotāji. Veikala atklāšanas dienā cits pēc cita to apraudzīt nāca baušķenieki. Kārlis Saukums pauda prieku, ka Rātslaukumā atkal par vienu tukšu ēku kļuvis mazāk. Viņa dzīvesbiedre Ausma piebilda, ka pilsētā vajadzīgi ne tikai plaši un ērti lielveikali, bet arī mazas un mājīgas tirgotavas. Viņa vēlēja, lai jaunais Dobelē ražoto produktu veikaliņš iemantotu savu patstāvīgo pircēju pulku.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

santa

pircej-Es domaju ka pasam ari ir dotas acis,kajas un prasme lasit.Tam ir domatas telpas,kur atrodas sis preces,ir izdeviba ari pasam aiziet un apsaktit,ka neka tas nav ne kads restorans kur jus apkalpos ka vien iegribas.Paliek vienkarsi loti skumji skatoties uz siem rakstiem. Pardevejas darbs ir stavet pie kases,nevis jums ar pirkstu bakstit un radit kur ir jusu velama prece.
atbilde uz jautajumu-Domaju ka sakuma ir jauzin vai tas tik tiesam bilde redzama persona ir pardevejs,un tad izteikt savus komentarus. kaut ka nepieklajigi tas ka tiko ir atveries jauns veikalins un jus izsakat savas pretenzijas. un to ka kadam ir slinkums,vilkties no Darza ielas uz leju un tad atkal atpakal (ka te viena persona gudri mums ir izteiksusies),ta jau ir jusu ka teikt,problema,veikals nav ierikots uz riteniem,vins nevar pie jums piebraukt un apkalpot.Katrs ieriko savu darbu ka spej,un kur spej.Un tam vai sim veikalam bus nakotne,redzesim pec laicina.Esmu bijusi sini veikalina,un nesaskatu nekadas pretenzijas,lai teiktu,ka nekas neizdosies! Tadel atbalstisim cilvekus,kuri censas,musu laba!Nebusim tik launi,un novertesim citu paveikto!

pirms 10 gadiem, 2011.03.11 13:32

Jautājums

Jā, kāpēc pārdevējs virsjakā? Nesmuki kaut kā.

Bet lai veicas, tirgotājiem Rātslaukumā neko citu kā veiksmi nevar novēlēt, jo tauta tur tiešām maz apgrozās...

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 23:04

nav

Nu nekas, drīz atkal nomirs dabīgā nāvē, jo kaut kā nevelk no Dārza ielas čāpot uz leju uz to veikalu un tad ar pilnu somu atkal rāpot augšā. Daudzi jau tā ir izmēģinājuši ierīkot tos veikaliņus ap Rātslaukumu, bet kaut kā tomēr nesanāk, nesanāk ne krogi ,ne veikali, vecais tirgus jau arī palicis par humpalu bodi. Nu nav tam visam nākotnes.

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 20:44

pircējs

Šodien tur biju ļoti nelaipni pārdevēji, uz jautāju kur var atrast konkrētu preci?atbildēja ejiet tur un skatietis.Pārdevēja tam vīrietim saka ej un parādi ,bet tā nevienu nesagaidīju

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 18:51

Dauka

Lai turas! Tikai cenām jābūt mazākām nekā Rimi utt. Domāju, ka arī es tad Dodeles Dzirnavnieks produkciju pirkšu tikai tur.

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 17:00

Lai izdodas, lai pircēje naudiņas pietieki un ja vēl pārdevēju attiecīgi noformēt būs pa smuko!!!

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 13:11

labums

lai jums dievs dod izturību labu panākumu jūsu veikalam

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 13:09

NAV smuki

Pardevejs vel vareja kapuci uzlikt galva,lai piedomaa pie darba apgeerba-MELDERIS

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 12:54

Auzinieks savā elementā , kā vienmēr dabujis kapeiku par raksta ievietošanu!!!

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 11:37

to ai

Nu jā, Bauskas rātslaukums ir tik milzīgs!Bet nu, ja vissu dienu noziedos, tad jau atradīs :)

pirms 10 gadiem, 2011.03.04 10:07

Vietējās ziņas