Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atvērto durvju dienā iepazīst policijas darbu

Atvērto durvju dienā piektdien, 27. septembrī, interesentiem bija iespēja apmeklēt valsts iestādes. Par īpaši lielu sabiedrības ieinteresētību šajā dienā nevar runāt.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Bauskas klientu apkalpošanas centra vadītājas pienākumu izpildītāja Solvita Urtāne pastāstīja, ka ekskursijā iestādē neviens neesot pieteicies. Pērn gan viena skolēnu grupa izzinājusi VID darbu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas daļas komandieris Vadims Kuzmičs informēja, ka dažas skolēnu klases bija ieradušās iepazīties ar glābēju darbu un viņu tehniku.

„Bauskas Dzīve” šajā dienā kopā ar Iecavas novada Dzimtmisas pamatskolas audzēkņiem apmeklēja Valsts policijas Bauskas nodaļu. 4. klases audzinātāja Inese Krīgena pastāstīja, ka uz Bausku atbraukuši 1., 3. un 4. klases audzēkņi. Skolā organizēta drošības nedēļa, audzēkņi skatījušies tematiskās filmas, pārrunājuši būtiskos drošības noteikumus sadzīvē, tagad iepazīstas ar policijas darbu.

Dzimtmisas pamatskolas audzēkne Kate Monika Korņejeva „Bauskas Dzīvei” pastāstīja, ka interesantākais ir vērot, ko prot policijas suns Enriko. Viņa uzzinājusi, ka likumsargi dzīvnieku izmanto pazudušu cilvēku meklēšanā, noziedznieku aizturēšanā, ja nepieciešams, varētu arī iesaistīt narkotiku meklēšanā.

Kinoloģe Inga Žebere pastāstīja, ka četrgadīgais Enriko specializējies meklēšanā. Divas reizes gudrais suns atradis mantas, kas pēcāk palīdzējušas nozieguma noskaidrošanā.

Bauskas policijas inspektore Ilva Buka atklāja, ka skolēniem šajā dienā tika stāstīts par policijas operatīvo darbu, viņi iepazinās ar likumsargu tehniku. Bērniem bija sagatavoti dažādi attapības uzdevumi, bija arī jāzīmē. I. Buka sacīja, ka dažas skolas vēlējušās apmeklēt Bauskā policijas nodaļu, bet pēc tam braucienu atteikušas, jo nav bijis iespējams sagādāt transportu. Inspektore paskaidroja, ka policisti visu septembri regulāri devušies uz mācību iestādēm, kur audzēkņiem stāstījuši par savu darbu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas