Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atzīmējot Bermontiādes simtgadi, skolēni un pedagogi pirmdien sadosies rokās Bauskas ielās 6

Šogad tiek atzīmētā 100. gadadiena uzvarai pār Bermonta karaspēku, un kā tradīcija, pieminot šo notikumu, 11.novembrī visā valstī tiek organizēti lāpu gājieni. Bauskas novada skolu audzēkņi šajā dienā īstenos zibakciju «Brīvības ceļš», portālu informēja Bauskas novada izglītības nodaļa vadītāja Māra Bauvare.

Atsaucoties uz Bauskas politiski represēto kluba «Rēta» ierosmi, Patriotu nedēļas ietvaros vairāku Bauskas novada skolu audzēkņi pirmdien, 11.novembrī, pulksten 13 piedalīsies akcijā, kuras laikā sadodoties rokās, simboliski pieminēs 100 gadus kopš Bauskas atbrīvošanas no Bermonta – Golca karaspēka un «Baltijas ceļa» trīsdesmitgadi.

Plānots, ka zibakcijā «Brīvības ceļš» Bauskā, Uzvaras ielā piedalīsies skolēni un pedagogi no Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas sākumskolas, Dārza ielā gar Korfa dārzu līdz Salātu ielai, pa Dārza un Slimnīcas ielu līdz Plūdoņa ielai būs sastopami Bauskas 2.vidusskolas audzēkņi un mācībspēki, savukārt Plūdoņa ielā izvietosies Bauskas pamatskolas skolēni un pedagogi.

Zibakcijā piedalīsies arī Bauskas novada pamatskolas pie savām izglītības iestādēm, kopīgi apliecinot vēsturisko notikumu nozīmību tautas solidaritāti un dzimtenes mīlestību.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

?

vai berniem shis pasakums jaapmekle piespiedu karta vai ari ar loti draudzigu lugumu?

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.10 18:13

Livingstons

1. maijs mūsu sirdīs vienmēr dzīvs. Pat ja citā datumā.

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 10:04

gans

Atceros padomju laika lāpu gājienus, demonstrācijas, kurās bija jāiet "draudzīgi palūgtiem".

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 13:47

es tāpat

Smietos arī visi pārējie,ja nebūtu slinki un Google.de noskaidrotu,kas tad īsti bija tas Bermonts.
Kapelmeistars cara armijā,aferists un blēdis !

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.11 15:10

Andrejs

Vairāk bērniem tādus pasākumus vajag, vismaz bērni redz kādi pasākumi dzīvē notiek, nevis sēdēt telefonos un datoros

pirms 9 mēnešiem, 2019.11.12 07:16

Vietējās ziņas