Augustā Iecavā pirmo reizi sveiks jaundzimušos

Pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas valstī Iecavas kultūras nams palēnām atsāk sarīkojumu plānošanu un organizēšanu.

Par notikumiem nākamajā mēnesī informē Agate Mediņa, Iecavas kultūras nama ārējo sakaru koordinatore: «1. jūlijā Iecavas kultūras namā ciemosies Roberto Meloni ar grāmatas «Pa Latvijas novadiem ar Roberto» prezentāciju, sarunām un dziesmām. 25. jūlijā Iecavas kultūras nama senioru deju kolektīvs «Kamenes» aicina apmeklēt koncertu «Ar deju par dzīvi», kas notiks Iecavas parka estrādē. Un mēnesi noslēgsim 31. jūlijā, kad  Iecavas parkā, vietā, kas tautā saukta par  Divkalniņu, viesosies grupas «Carnelian» un «Bekars». Turklāt līdz jūlija beigām kultūras namā apskatāma Iecavas amatiermākslinieku gleznu izstāde «Meklē laimi ceriņziedā». Augusta sākumā ceriņziedu izstādi nomainīs amatiermākslinieku gleznu izstāde vasaras noskaņās. Abas izstādes veidotas sadarbībā ar biedrību «RaDam».»

Vēl jaunums – turpinot ikgadējo tradīciju, 22. augustā parka estrādē jau astoto gadu notiks Ģimenes diena, kuras gaitā pirmo reizi tiks sveikti Iecavas novada jaundzimušie.

A. Mediņa atgādina, ka sarīkojumi tiek organizēti atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem un sanitārā protokola prasībām, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Ikvienam apmeklētājam ir jāievēro noteiktie drošības un piesardzības noteikumi, tostarp divu metru distance, dezinfekcijas līdzekļu lietošana un citi drošības un piesardzības pasākumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas