Auto Codes pagastā notriec velosipēdistu

Bauskas novada Codes pagastā 2. martā velosipēdists izbrauca automašīnas priekšā, kā rezultātā notika sadursme. Riteņbraucējs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo policijā sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Codes pagastā Bauskas novadā 2. martā vīrietis netika galā ar automašīnas «BMW-320» vadāmību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 2. martā saņemta informācija par 31 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 2. martā saņemta informācija par 94 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēts 81 administratīvā pārkāpuma protokols, no kuriem 40 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietis viens velobraucējs. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa. 
 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas