Auto sadursmē ar stirnu cieš autovadītāja Iecavā

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 20. līdz 26. jūlijam, steigušies palīdzēt 93 reizes, 15 gadījumos konstatētas dažādas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Iecavā 22. jūlijā no degošas sveces izcēlies ugunsgrēks. Ap 30 gadu vecs vīrietis un sieviete, cenšoties to nodzēst, guvuši apdegumus. Vīrietis guva plaukstas apdegumus, sieviete – roku pirkstu un pēdas apdegumus.

Savukārt 23. jūlijā Iecavā automašīnas priekšā izskrējusi stirna. Ceļu satiksmes negadījumā cieta 40 gadus veca autovadītāja. Viņa guva galvas un mugurkaula krūšu daļas skriemeļu sasitumus, kā arī smadzeņu satricinājumu. Šofere nogādāta slimnīcā.

Pašlaik svarīgi ievērot ne tikai tos drošības pasākumus, kas attiecas uz siltā gadalaika izklaidēm, bet arī ievērot piesardzību saistībā ar «Covid», lai rudenī bērni klātienē varētu sākt mācību gadu skolā. Par to atbildība jāuzņemas katram sabiedrības loceklim, mudina un atgādina I. Indriksone.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas