Auto slīd no šosejas 9

Otrdienas, 16. decembra, pēcpusdienā vairāki automobiļi noslīdējuši no brauktuvēm, jo tās nav bijušas pietiekami kaisītas. Īpaši bīstama bija šoseja A-7 posmā no Iecavas līdz Codei. Aculiecinieki stāsta, ka pēcpusdienā sācis līt, ceļš strauji apledojis, mašīnas kļuvušas grūti vadāmas.Bauskas rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas jaunākā inspektore Agnija Muceniece informē, ka pēc plkst. 15 divas ekipāžas devušās uz avārijām. Viena notikusi uz šosejas A-7 pie Žagarkalna, otra - uz brauktuves Jelgava-Iecava. Ceļu policijas inspektori, kas strādāja notikuma vietās, apstiprināja, ka brauktuves patiesi ir apledojušas. Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Autoceļu uzturētājs» Bauskas ceļu rajona izpilddirektore Antra Kuka «Bauskas Dzīvei» apstiprināja, ka no plkst. 14 līdz 15 lijis, temperatūra pazeminājusies, brauktuves strauji apledojušas. Jau pirms pulksten 16 uz A-7, arī pārējiem ceļiem devušies kaisītāji. «Līdzko saņēmām informāciju par apledojumu, sākām strādāt. Taču daudzi autovadītāji rīkojas ļoti pārgalvīgi, neizvērtē situāciju un nesamazina braukšanas ātrumu,» piebilst A. Kuka.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

labi par apledojušiem A7 ceļiem,bet ko lai dara lauku iedzīvotāji,(2.šķ.ceļi)tie vispār netiek kaisīti,dzīvs ledus,paiet nevar kur nu vēl pabraukt.Uz skolu bērnus laižam ar tricošo sirdi,vai tikai šoferiem ir jāuzņēmās atbildību vedot viņus?lūk,ceļiniekiem aizliegt braukt pa tādu ceļu!,bet autobusiem jābrauc,varbūt palaimēsies,Aizmirsts gadījums kad apgāzās skoln.autobuss pirms vairākiem gadiem?Viss tik tiešām tiek darīts pēc kāda negadījuma!!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.18 10:18

Urla

Ceļa posms Bauska - Iecava vienmēr ir izcēlies ar "tīru" ceļu.

pirms 12 gadiem, 2008.12.17 18:23

ha, ha, ha

Tādi, lūk, kā rikus, pat riktīgā ledū nesās pa šoseju, nosit citus, paši nositās un paliek par sprāgoņiem.

pirms 12 gadiem, 2008.12.17 17:37

rikus

Tādi lūk,kā Juris,ieraugot pirmo sniega pārslu,sāk vilkties pa šoseju kā sprāgoņi.

pirms 12 gadiem, 2008.12.16 21:58

Ja no manīm kāš visus iespējamos nodokļus(ceļa utt),tad es arī gribu pist smadzenes atbildīgajiem dienestiem,kaut gan zinu,ka tie ne pie kā un nekad nebūs vainīgi,bet reiz pienāks brīdis,kad zajebjot un kāds dabūs pa pieri!

pirms 12 gadiem, 2008.12.16 21:54

Juris

Kāpēc vienmēr citi vainīgi? Kad vienreiz žurnālisti beigs dzīities pēc
lētas sensācijas un sauks lietas īstajos vārdos: "auto avarēja dēļ nepareiza
braukšanas ātruma izvēles" tieši tā kā to pareizi traktē ceļu policija.
Visi pārējie apstākļi -ceļa segums,mašinas riepas, vadītāja prasme ir tikai
blakus faktori un tā tas arī ir jāpasaka nevis jārada lasītājos
mīts,ka pa jebkuru ceļu jebkurā gadalaikā jāvar vālēt
ar maksimālo ātrumu.Drīz jau kāds būs vainīgs,ka ar lupatu pēc
lietus nav ielu noslaucījis !

pirms 12 gadiem, 2008.12.16 21:36

Juhha

Somijā vispār neko neviens nakaisa. Jāmauc tikai. Mācieties braukt.

pirms 12 gadiem, 2008.12.16 20:20

Rikus

Vairums Eiropas savienības valstīs autoceļus nokaisa,negaidot,kad izveidosies negaidīts apledojums.Paša acīm redzēts,ka kaisa jau uz sausa seguma!Un neviens pēkšņi nesaslīd un nenolido no ceļa! Pie mums jau viss otrādi,nogaida kamēr kāds apdauzās,nositās un tad nu skrien kaisīt. Ak jā- vēl tak tas 4 stundu limits...

pirms 12 gadiem, 2008.12.16 19:12

Vietējās ziņas