Auto Vecumniekos uzbrauc aizsargbarjerai

Vecumniekos 17. martā vīrietis, vadot automašīnu «Volvo», uzbrauca gājēju ceļa aizsargbarjerai. Negadījumā nav cietušu personu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 17. martā saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēts viens administratīvā pārkāpuma protokols. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 17. martā saņemta informācija par 105 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 55 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 42 par ātruma pārsniegšanu un trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas