Automašīna Īslīces pagastā saduras ar traktoru

Bauskas novada Īslīces pagastā 20. maijā sieviete, vadot automašīnu «Ford Galaxy», uzbrauca traktoram, kas atradās uz ceļa braucamās daļas un veica darbu. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 20. maijā saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti seši administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 20. maijā saņemta informācija par 94 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 70 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 24 par ātruma pārsniegšanu, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas