Automašīna saduras ar stirnu Codes pagastā

Rundāles novada Rundāles pagastā automašīnas «Audi A6» priekšā 20. novembrī plkst. 14 pēkšņi izskrēja meža dzīvnieks. Par dzīvnieku informācija nodota «Latvijas Valsts ceļu» dienestam. Transportlīdzeklim bojāts priekšējais atdurstienis, bija «Kasko» apdrošināšana, portālu informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

Bauskas novada Codes pagastā 21. novembrī plkst. 7.48 automašīnas «Audi-80» 1960. gadā dzimis šoferis ar savu transportlīdzekli iestūrēja pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar automobili «Volvo V50». Cietušas divas personas – 1966. gadā dzimusi sieviete, viņa nogādāta slimnīcā ar dažādiem lūzumiem un smadzeņu satricinājumu. Vīrietis no hospitalizācijas atteicies.

Pļavu ielā Bauskā 21. novembrī plkst. 9.24 pagaidām nenoskaidrots autovadītājs ar savu transportlīdzekli uzstūrēja stāvošam automobilim «BMW-318 D», to bojājot, un aizbrauca no notikuma vietas, tādējādi pārkāpjot noteikto kārtību.

Bauskas novada Vecsaules pagastā kāds šoferis ar savu transportlīdzekli 21. novembrī plkst. 13.58 sabojāja gaisvadu līnijas vadu un no notikuma vietas aizbrauca, par to neziņojot.

Bauskas novada Codes pagastā 21. novembrī plkst. 16.40 automašīnas «VW Caddy» priekšā izskrējusi stirna. Transportlīdzeklim bojāts priekšējais atdurstienis, labās puses priekšējais lukturis un labās puses priekšējais spārns. Automobilim ir «Kasko» apdrošināšana.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas