Automašīna saduras ar traktoru Īslīces ielā Bauskā

Bauskā, Īslīces ielā, 14. septembrī sieviete, vadot automašīnu «Audi A6», izraisīja sadursmi ar pretī braucošo traktoru «Massey Ferguson». Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 14. septembrī vīrietis, kuram noteikts transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, stūrēja automašīnu «Volkswagen Passat». Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 14. septembrī saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 18 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 14. septembrī saņemta informācija par 88 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 95 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 43 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 13 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas trīs personas. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas