Automašīnai Bauskā izsit loga stiklu

Bauskā, Kareivju ielā, 23. novembrī konstatēts, ka automašīnai «Volkswagen Golf» izsists loga stikls. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskas novada Iecavas pagastā 23. novembrī vīrietis vadīja automašīnu «Renault Latitude», nobrauca no ceļa, un transportlīdzeklis apgāzās. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 23. novembrī saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 23. novembrī saņemta informācija par 93 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 55 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 17 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 19 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un trīs velosipēdu zādzības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas