Automašīnu Codē vada dzērumā

Bauskas novada Codes pagastā 26. maijā vīrietis vadīja automašīnu «Audi A4», būdams alkohola reibumā. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē  Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 26. maijā saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 11 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 26. maijā saņemta informācija par 110 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 60 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 26 par ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas