Automašīnu Codes pagastā stūrē bez tiesībām un 2,25 promiļu reibumā

Bauskas novada Codes pagastā 30. augustā vīrietis stūrēja automašīnu «Audi A4 Avant», būdams 2,25 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas apliecības. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 30. augustā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,05 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.  

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 30. augustā saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 21 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā viens par automašīnas un viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 30. augustā saņemta informācija par 80 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 88 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 59 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas