Automobilis Bauskā nobrauc no ceļa un ietriecas aizsargbarjerā

Bauskā, Ziedoņu ielā, 25. augustā vīrietis, vadot automašīnu «Chrysler Grand Voyager», nobrauca no ceļa un ietriecās aizsargbarjerā, to bojājot. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. augustā saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 18 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. augustā saņemta informācija par 101 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 87 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 45 par ātruma pārsniegšanu un četri par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 12 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un trīs velosipēdu zādzības. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas