Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autotransporta direkcija plāno kontroles reidus 16

Valsts SIA «Autotransporta direkcija» (ATD) plāno veikt kontroles reidus maršrutā Bauska-Rīga, informēja ATD preses sekretāre Sandra Maļuha. Autotransporta direkcija ir lūgusi regulārajam pārvadātājam maršrutā Rīga-Bauska - SIA «Aips» - iesniegt informāciju par novērotajām nelikumībām. Pēc tam ATD plāno veikt kontroles reidus, lai fiksētu neregulārā pārvadātāja veiktos pārkāpumus. Iegūtos un apkopotos datus direkcija iesniegs Valsts policijai, lūdzot tos izvērtēt. Direkcija cer, ka, pamatojoties uz tiem, policija veiks attiecīgus pasākumus uzņēmuma darbības kontrolei.Šo atbildi ATD sagatavoja pēc tam, ka «Bauskas Dzīve» bija iepazīstinājusi direkciju ar savākto informāciju par pasažieru pārvadātāja «Reverss reiss» darbību Bauskā.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

sarma

Divas reizes izmantoju RR busiņu-esmu ļoti apmierināta-ja jau ved pasžierus TIKAI par naudu,tad jau dotācijas neprasa,tātad NAV ,,AIPA,,KONKURENTI!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.11 16:53

dudū

Izskatās, ka Bbus kantoris savējos pielicis pie komentu rakstīšanas. Lai nu kādi tie baušķenieki - tik aprobežoti jau nav, lai nesaskatītu negodīgas konkurences paņēmienus no RR puses un ATD acu pievēršanu un sev tīkamo draugu lobēšanu. Kad vietējo pārvadātāju ar negodīgām metodēm izspieda no pakalpojumu tirgus, tad AIPam neviens negrasījās atļaut veikt pārvadājumus uz Rīgu, tagad gan iespējama pretimnākšana Šlesera drauģeļiem.
Cik no kaismīgajiem RR aizstāvjiem ir apmeklējuši Bauskas pili, kas iekļauta maršrutā? :))

pirms 9 gadiem, 2011.08.11 01:21

riepa

labāk tērējušu būtu laiku un spēku, lai uzlabotu paši savu apkalpošanas līmeni, nevis nepārtraukti meklējuši skabargu cita acī...
Pats galvenais šeit ir KLIENTS !!! ...un to vairs neapmānīsi, pārāk daudz ja paspējis laba redzēt , un cilvēka cienīgu apkalpošanu piedzīvot !!!
Muļķu nav - ir jau 21.gadsimts !

pirms 9 gadiem, 2011.08.10 14:02

jopcik

Šito gan es nesaprotu: "Autotransporta direkcija ir lūgusi regulārajam pārvadātājam maršrutā Rīga-Bauska - SIA «Aips» - iesniegt informāciju par novērotajām nelikumībām."
Vai tad AIPS ir tagad arī kkāds izmeklētājs Caps? Tāpēc jau tas bizness šim arī neiet, jo tā vietā, lai strādātu, AIPS meklē pretlikumības citos, bet to baļķu kravu savā grāvī neredz...

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 19:23

es

... es jau teicu, ka Reverss diemžēl veic REGULĀROS pārvadājumus, jo ir savs saraksts, nevis kā dušmaņi.... kas varētu būt neregulārie pārvadātāji.
Dīvaini ir tikai tas, kāpēc vienā maršrutā nevar būt 2 un vairākas firmas? Kāpēc nevar būt konkurence, jo galu galā pārvadātāji ir mūsu - klientu - braucēju interesēs un arī valstij būtu jāstrādā mūsu - iedzīvotāju interesēs. Nezinu, kāpēc visi to ignorē, uzliek kaut kādus nosacījumus sev vien zināmus un izdevīgus.

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 18:11

klonis

Ko var īdēt neapmierināmie bauskinieki ... Tuvākajā nākotnē šā vai tā nonāksim pie absolūti legāla biznesa kā Eiropā . Bet te jau daudzi grib , lai atgriežas austrumu metodes , ar kādām Blagovests tika pie pārvadājumiem ?? Nu nebūs tā cerams nekad vairs ...

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 15:27

RP

Esmu vīlusies AIPS šefa personā . Izrādās , no godīguma ne smakas - sākot jau ar uzņēmuma prihvatizācijas paņēmieniem. Bet ... , ko tur - tā jau visi manīgākie toreiz rīkojās un daudzi no viņiem tādā veidā kļuva miljonāri. Noskatīto objektu nolaida uz grunti un iebāza kabatā par santīmiem. Vismaz pa šo ilgo laiku būtu izpratis elementāras konkurences esamību . Neizklausās īpaši gudri - kontrolēt , sodīt , aizliegt,... vecie padomju režīma paņēmieni . Ar varu mīļš nebūsi . Izkalkulē pasažieriem tīkamākus variantus , nekā piedāvā konkurents un - uz priekšu - bizness aizies rūkdams.Kamēr plēsies ar Šleseru , laika bija pārpārēm izplānot visgodīgākos variantus.

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 13:28

bieds

Nav ko biedēt ar ATD. ATD patiešām vajadzētu šo situāciju vērtēt no otras puses. Ja U.K. nav spējīgs sakartot tehniku un nodrošīnā autobusus vismaz B-busa līmenī, tad viņš nevar turpināt cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz neapmierināto, bet tas nevienu neinteresē.

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 13:20

Vienreiz pietiek

Paliek jau pretīgi lasīt par cīņu pret citiem pārvadātājiem. AIP nodrošini normālu braukšanu un beidz cīnīties pret konkurentiem tādā veidā. Esi taču konkurēt spējīgs uzņēmums vadītājs. Tavas metodes jau piegriezušās. Vai nu iegādājies normālus braucamos, vai tinies! Goda vārds, jau piegriezies. Kā atnāca AIPS, tā problēmu gūzma mums braucējiem.Kāpēc neviens nedomā, ka AIPS nav spējīgs nodrošināt sakarīgu pārvadāšanu. Patiešām, ja nevar celt, tad nevajag nest.

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 13:11

rr

Ļaudis mūs dēvē par lētajiem busiņiem un labprāt brauc . . . atbalstiet

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 12:33

Kritikis

ATD Varetu ari kadus reidus pa oficialii braucosiem autobusiem uztaisit- apskatit un izbaudit sis te jaunas ,,ertibas,,.
Pie mums ka vienmer-megina cinities ar sekam, nevis celoni!

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 11:10

assa

Situācija pasažieru pārvadājumos izskatās analoga Bauskas siltumapgādei. Loģiski domājot braucot vairākiem braucējiem kopā jāsanāk lētāk (pie tam ar valsts atbalstu). Arī centralizētai siltumapgādei būtu jābūt lētākai nekā individuālai. BET pie nosacījuma ka sistēma darbojas bez zudumiem: nav uzpūsts kantoris, nav pieņemti virtuāli darbinieki, visi darbinieki tiešām nostrādā tās stundas par kurām viņiem tiek maksāts, nezog degvielu, nezog materiālus u.t.t.

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 09:04

Mjā ...

Koluža kungs un BDz ... Nu nožēlojami ... Vai šādā veidā jācīnās ar legālu un godīgu konkurentu ?

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 08:56

Petuhs

Nu īsts ***lai.a cienīgs raksts!! Koluž samaksāt Auziniekam neaizmirsti!

pirms 9 gadiem, 2011.08.09 08:31

Vietējās ziņas