Autovadītāja Bauskā mašīnu stūrē alkohola reibumā 5

Bauskā, Uzvaras ielā, 14. novembrī sieviete vadīja automašīnu «VolvoV70», būdama 1,27 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 15. novembrī saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 15. novembrī saņemta informācija par 82 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 69 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 32 par ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess un trīs administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Varonis

Vismaz vēl viens dzērājs no trases nonemts

pirms 5 mēnešiem, 2020.11.23 21:08

kuku

Tā tagad tāda prakse.Labais piemērs.Rundālē deputātei tiesības noņemtas par 'dzeršanu, jurists pālinieks.

pirms 5 mēnešiem, 2020.11.24 20:20

vai

Ja deputāts nodzer tiesības, viņam jānoliek mandāts, kā tāds var skatīties acīs saviem vēlētājiem. Bet jurists kož, jo zina likumus, mentiem būs kirdik.

pirms 5 mēnešiem, 2020.11.26 15:16

Vietējās ziņas