Autovadītāja, braucot atpakaļgaitā, izraisa sadursmi 1

Bauskā, Pionieru ielā, 14. aprīlī sieviete, atpakaļgaitā vadot automašīnu «BMW X3», izraisīja sadursmi ar stāvēšanai novietotu automašīnu «Volvo S60». Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 14. aprīlī saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 14. aprīlī saņemta informācija par 98 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 63 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 31 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena laupīšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ha..?!

Ka novietotu stavešanai?ja iskatijas ka abās mašinas izbrauca āra un ar pakaļam saduras.

pirms 25 dienām, 2021.04.15 19:32

Vietējās ziņas