Autovadītāja Vecumnieku novadā nobrauc no ceļa 2

Vecumnieku novadā, ceļa Vecumnieki–Nereta–Subate 5. kilometrā, 18. aprīlī sieviete vadīja automašīnu «Subaru Forester» un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, nobrauca no ceļa, un automobilis apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas pasažieris – 2016. gadā dzimis bērns, taču no hospitalizācijas atteicās gan autovadītāja, gan arī bērns. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā, Īslīces ielā, 18. aprīlī vīrietis vadīja transportlīdzekli «Renault Traffic», būdams 2,13 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 18. aprīlī saņemta informācija par 41 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 18. aprīlī saņemta informācija par 241 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 87 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 45 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi un divi administratīvā pārkāpuma procesi. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zane

Policijai jābraukā vairāk uz Uzvaru.Tur traka vecene ar porši joņo kā nenormāla.Neskatās ka riteņbrauceji bērni vai cilvēki.
Mēs nobildējām.Ari ātrumu .Nu normāla toc nav.

pirms 27 dienām, 2021.04.21 20:43

Superzanei

Nobildēji ātrumu????!!! Vareni!!! Ja vēl pareizrakstību skolā būtu iemācījusies varbūt arī kādreiz pie labas mašīnas tiktu.

pirms 26 dienām, 2021.04.23 16:31

Vietējās ziņas