Autovadītāji Vecumniekos nepamana apvedceļa zīmes 3

Vecumniekos, ceļa posmā Ķekava–Skaistkalne, uz dzelzceļa pārbrauktuves no 22. septembra līdz 24. septembrim notika pārbūves darbi. Pārbrauktuve bija slēgta trīs dienas, un oktobrī brīžiem būs slēgta arī «Saulgriežu» pārbrauktuve.

Kā «Bauskas Dzīve» konstatēja remonta darbu vietā, daudzi šoferi nepamanīja pa ceļam esošās ceļa zīmes ar apkārtceļa apzīmējumiem un atdūrās pret slēgto brauktuvi. Neskatoties uz valsts akciju sabiedrības «Latvijas Dzelzceļš» sniegto informāciju par remontdarbiem Vecumnieku novada domei, kas to publicēja pašvaldības portālā, kā arī uzstādītajiem brīdinājumiem, daudziem slēgtā brauktuve bija pārsteigums.

«Saulgriežu» pārbrauktuve būs slēgta 5., 10. un 14. oktobrī, bet tur transporta kustība nav tik aktīva un diez vai raisīs braucējos pārsteigumu.

Projektu «Sliežu ceļu atjaunošana «Rail Baltica» koridorā Latvijā», kura laikā vasaras periodā notika sliežu atjaunošana posmā no Misas līdz Vecumniekiem un tagad turpinās tālāk austrumu virzienā, īsteno SIA «Ldz Infrastruktūra». Projekta mērķis ir panākt, lai dzelzceļa maršruta posmos no Jelgavas līdz Latvijas un Lietuvas robežai kravas vilcieni varētu nodrošināt ātrumu 80 kilometru stundā, savukārt pasažieru vilcieni ātrumu 120 kilometru stundā. Kopā paredzēts atjaunot 152 kilometrus sliežu ceļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

mjāā

Kas nu- sāksim braukāties ar vilcieniem????

pirms 5 gadiem, 2015.09.24 13:44

Steidzīgā

Diemžēl, uzstādītās brīdinājuma zīmes nebija braucot virzienā no Bauskas un braucējiem nācās atdurties pret slēgto pārbrauktuvi, un lieki mērojot 4km ceļa posmu atpakaļ, lai nonāktu Vecumniekos pa otru ceļu... Es steidzos uz novada domi, bet ar šādu šurpu - turpu braukāšanu es zaudēju laiku...

pirms 5 gadiem, 2015.09.24 15:53

rrr

Un tas apbraucamais ceļš pa šīm dienām arī ir iznīcināts - posmā Vecumnieki- Bāliņi jau tāaaadas bedres izsistas! Tas ceļš jau gadiem brēc pēc pamatīga remonta, bet tagad vēl novirzīta visa smagā transporta plūsma.

pirms 5 gadiem, 2015.09.24 19:28

Vietējās ziņas