Autovadītājs Bauskā izraisa negadījumu un pamet notikuma vietu

Bauskā, Kalna un Rīgas ielas krustojumā, 24. novembrī līdz šim nenoskaidrots vadītājs izraisīja ceļu satiksmes negadījumu ar transportlīdzekli «Scania» un pameta notikuma vietu, par to neziņojot likumsargiem. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. novembrī saņemta informācija par 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti seši administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. novembrī saņemta informācija par 93 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 65 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 31 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Aizdomās par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā uz ekspertīzi nogādāta viena persona. Reģistrēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas piecas personas.  

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas