Avarē motocikls Vecumniekos, automašīna – Gailīšu pagastā

Brīvdienās notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi. Tā Bauskas novada Vecumnieku pagastā 11. septembrī vīrietis vadīja motociklu «BMW», un, veicot pagriezienu, transportlīdzeklis saslīdēja un apgāzās. Negadījumā traumas guva motocikla pasažiere, kura tika nogādāta ārstniecības iestādē. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskas novada Gailīšu pagastā 11. septembrī vīrietis stūrēja traktoru «Fendt-930 Vario TMS» sakabē ar piekabi un nebija nolaidis hidromanipulatoru, tādējādi tas aizķēra elektrovadus, tos noraujot un bojājot. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Tajā pašā dienā Bauskas novada Gailīšu pagastā kāds cits vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Multivan» un līdz šim nenoskaidrotu apstākļu dēļ nobrauca no ceļa, un transportlīdzeklis apgāzās. Negadījumā autovadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Bauskas novada Iecavas pagastā 12. septembrī vīrietis stūrēja automašīnu «Peugeot-206» bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī atteicās no pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai izelpā. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas