Avārijā bojāts policijas auto 33

Ceļu satiksmes negadījumā 17. marta rītā bojāts Bauskas rajona Policijas pārvaldes (RPP) automobilis. RPP priekšnieka palīdze Linda Janševska par šo negadījumu «Bauskas Dzīvi» informēja tikai pēc tam, kad ziņa par avāriju bija parādījusies interneta portāla lasītāju komentāros. 17. martā Iecavā pa Rīgas ielu automašīnu «Audi A-6» vadīja 1974. gadā dzimusi vadītāja. Ap plkst. 7.30 pretī 25. mājai, veicot apdzīšanu, vadītāja iestūrēja pretējā braukšanas joslā. Tur notika sadursme ar pretim braucošu automobili «Hyundai Sonata». To vadīja Bauskas RPP darbinieks. Negadījumā cietušo nav, bojātas mašīnas. Avārijā iesaistītās personas nebija alkohola reibumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 33

to "to es"

Nu, tādi teksti no "to es" atradies te priekšzīmīgais pilsonis . No tava rakstītā saprotu, ka tu uzskati, ka visi menti ir kā roboti, kuriem galvā darba laikā un ārpus tā ir tikai zvērests saskaņā ar, kuru tie strādā un saprotu no tevis, ka atpūšoties ar jāievēro - arī policijā ir cilvēki un kļūdīties ir cilvēcīgi. Starpciru, policijā ir nepieciešami darbinieki, tādēļ aizej pastrādā tur, tad redzēsi cik tas ir "vienkārši". Ko Jūs te brēcat, ka no nodokļu naudas tiek maksātas algas policistiem, tad varbūt ierosināsim, lai tie poliči nestrādā un Jums ir lielāka alga-ko tad Jūs darīsiet???????????????.

pirms 12 gadiem, 2008.03.27 22:20

pecis

jebkuram tā var gadīties, kurš nav dzīvē pieļāvis kādu kļūdu????!!!! ko tad neviens neapspriež tos kuri kā debili drāžas pa Bauskas ielām????? bet redz vienam mentam tā gadījās un nu liela brēka!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.27 14:20

oo7 agents

ta ir problema valst merogaa.valstij tas ir izdevigi,lai policija butu nabaga.nevajag nevienm labu policiju.bet es neko neteicu-tas ir valst noslepums!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.26 20:58

to Es

...tā ka tiek aizstāvēts policists, var spriest, ka šos rupjos komentārus raksta policijas darbinieki...
Starp citu, algu policijai maksā no mūsu - nodokļu maksātāju naudas un arī auto tiek pirkti un laboti par mūsu - visu naudiņu. Tāpēc arī mums ir jāzin, kā tad mūsu likuma kalpi paši ievēro likumus. Ja auto būtu sasists, nepārkāpjot noteikumus, varūt nebūtu arī šī raksta.
Vēl komentārs par to, kāpēc mums tas viss interesē, tāpēc, ka nevainīgs tiek pataisīts par vainīgu, lai kāds glābtu savu amatu. Arī otrs auto tika sasists un pēc policijas attieksmes sanāk, ka pats vainīgs. Bet auto būs arī jāremontē un tas nav lēts prieks. Tāpēc arī nevien netaisās uzņemties policijas vainu un katram pašam jāzin sava atbildība.
Starp citu, arī policijas preses sekretārei par šo rakstu un komentāriem būtu jāsāk domāt par darba maiņu, jo tāda attieksme nav pieļaujama. Policija ir mūsu likuma sargi, kuriem jābūt nevainojamiem, būtu labāk palasījuši likumu par policiju un atcerētos policijā doto zvērestu. Tāpēc jau Bauskas policijai ir tik zems prestižs. Žēl, ka tā.

pirms 12 gadiem, 2008.03.23 22:17

ES

nu sasita mašīnu, kāda Jums visiem daļa. Vai tad Jūsu sasita, rejošie suņi un kuces, darbā nekad neko no darba inventāra vai dokumentiem neesat sabojājuši?

pirms 12 gadiem, 2008.03.23 10:44

to ivans

tu pats esi stulbs, ja nejēdz izlasīt rakstu un komentārus, vai un tev vienkārshi nedalec:) protams, ka sasist mašīnu var gadīties jebkuram! bet tad arī godīgi vajadzētu atzīt arī savu vainu! itsevišķi jau policijas darbiniekam!

pirms 12 gadiem, 2008.03.23 09:37

"Kādēļ mums jāzin, ka kaut kur laukos traktors nobraucis no ceļa vai iebraucis kokā. To ziņo." Piekrītu. Nav jāzina.
Bet kāpēc ziņo. Tāpēc, ka žurnālisti regulāri un neatlaidīgi plijas virsū. Ja neplītos tad arī par tādiem sīkumiem un līdzīgiem badiem nekas netiktu ziņots. Bet viņiem kaut ko kriminālu vajag, jo to jau labi izpērk. Tāpat kā visu, kas saistīts ar iespējamiem skandāliem policijā.

pirms 12 gadiem, 2008.03.22 23:37

Ivans

Bauskas jebonaati,,, kur veel stulbaaku tautu atrast???? Tipa passi vienmeer godiigi brauc.... Nu sasita ments auto, a passi cik sasitaat? un kas? Blja, ja celtnieks sapiss 5 auto, iebraucot sienaa utt, tas ir normaali, ja redz mentam avaarija, tad tas ir pipec, var runaat nedeelju..... Stulbi mees esam BAUSKJINIEKI....

pirms 12 gadiem, 2008.03.22 22:16

iepriekšējam komentāram

Tad jau policijai par to būtu jāpadomā, ka šīs ziņas presei neziņo. Kādēļ mums jāzin, ka kaut kur laukos traktors nobraucis no ceļa vai iebraucis kokā. To ziņo. Bet to, ka paši kaut ko sastrādā, noklusē. Būsim godīgi. Ja jau ziņoja, par Audi, varēja dzimšanas gadu arī policistam ziņot. Bez tam, tika ziņots, ka policijas auto cieta sadursmē, ka tik tas nebija tikko kā nozagts, kamēr policists bija mājās.
Tieši tā, likuma priekšā mēs visi esam vienādi un policijai jau nu būtu pašai likumi jāievēro. Tad, kad onka iebrauc kokā, viņu soda pēc pilnas programmas un vēl presei ziņo, ja policists izraisa avāriju, ne tikai noklusē, bet sagroza faktus. Tas nav pieņemami.
īstenībā B.Dz. rūpīgi varētu pasekot līdzi, kā šī situācija attītīsies, kurš būs vainīgs un kurš bija vainīgs, izraisot sadursmi.

pirms 12 gadiem, 2008.03.22 10:39

Kāda starpība, kas vainīgs - policists, šuvēja vai traktorists. Visi mēs esam cilvēki. Vai tagad katram klāt būs jāliek atšifrējums, kur viņš strādā? Ja menedžers sasit darba mašīnu, tad nekas, bet ja policists, tad gan tas jāreklamē pa visu pasauli. /advokaate/ redz grib zināt, ka avārijā iesaistīts policijas auto, bet ja pašai tā gadītos, diezvai gribētos avīzē redzēt savu vārdu, uzvārdu, darba vietu un vēl dažus sīkumus. Sapratsu, ja vēl būtu cietušie, bet avārijā neviens necieta, tad kāpēc tāda brēka?

pirms 12 gadiem, 2008.03.22 10:31

nodoklu maksatajs

un es par to vissu maksaju?kaut kad vaaaks!tikai taisniga demokratiska,brivaa latvija kaut kas tads iespejams.

pirms 12 gadiem, 2008.03.22 08:42

advokaate

neviens nevienu neap***h , tikai veelas , lai tiktu atspoguljoti visi taas dienas notikumi,ne tikai tas,ka A6 vainiigs un viss !
Kapeec taa jaapasniedz ja taa nav taisniiba ?! Kapeec uzreiz navareeja pateikt,ka iesaitiits policijas auto ???

pirms 12 gadiem, 2008.03.22 08:21

Onka

Bet policija faktus gan sagroza un noklusē informāciju. Tad jau ir kas slēpjams. Un Dievs nav mazais bērns, zin ko dara...ne jau pirmo reizi tur tika griezts pa kreisi, katru rītu tak uz darbu brauc.

pirms 12 gadiem, 2008.03.21 23:26

to Nikija

Ja policijas pārstāvis informēs par visiem notikumiem, tad tā nebūs Bauskas dzīve, bet gan Kriminālziņas. Un es nedomāju, ka tas interesēs Bauskas raj. lielāko daļu, bet gan atsevišķus tipiņus. Latvieši ir skaudīga tauta, priecājas, ja kādam neveicas vai neiet un tad tik ap.....

pirms 12 gadiem, 2008.03.21 22:07

nu ja

Ja pats Shefs iesaistits,tad protams,ka slepjams kaut kas ...

pirms 12 gadiem, 2008.03.21 21:59

Nikija

Viennozīmīgi:ja policijas pārstāvis neinformē laikrakstu par šādu negadījumu,tad acīmredzot viņiem tas ir kas nepatīkams un slēpjams.

pirms 12 gadiem, 2008.03.21 19:09

:)

Baiba,Baiba...tiesu va-ja-ga !!!
Nu nopietni , es par tevi !

pirms 12 gadiem, 2008.03.21 15:17

advokate

Gruuti vinjiem nabadzinjiem , bet taapat visu par vinjiem uzzinaam :)

pirms 12 gadiem, 2008.03.21 14:27

Hmm

Tad jau sanāk, ka Policijas šefi to vien dara kā autiņu dauza..
Un kaut kā visi viņiem virsū skrien- te zvēri, te mašīnas:)

pirms 12 gadiem, 2008.03.21 13:37

Vietējās ziņas