Avārijā Iecavā iet bojā divi vīrieši 7

Traģiskā ceļu satiksmes negadījumā Iecavas novadā bojā gājuši divi Bauskas novada Vecsaules pagasta iedzīvotāji. Tā «Bauskas Dzīvi» informēja Valsts policijas Bauskas iecirkņa vecākais inspektors Aleksandrs Sidorčiks.

Avārija uz ceļa A7 Iecavas novadā, netālu no dzelzceļa pārvada, notika 8. decembrī plkst. 7.25. Automobilis «Audi A4» brauca Rīgas virzienā. Šoferis veica apdzīšanas manevru un izraisīja frontālu sadursmi ar pretim braucošo kravas automašīnu «Volvo 460». Notikuma vietā bojā gāja vieglā automobiļa vadītājs, 1957. gadā dzimis vīrietis, un pasažieris – 1995. gadā dzimis jaunietis. Kravas automobiļa šoferis nav cietis, taču vīrietim ir smaga psiholoģiskā trauma. Tā liecina sākotnējā informācija.

A. Sidorčiks skaidro, ka avārijas iemesli vēl tiek skaidroti. Brauktuve šajā posmā ir gana plata, nepieciešamības gadījumā te var izmainīties trīs transporta līdzekļi. Braukšanas apstākļi bijuši apmierinoši, redzamību nevarēja traucēt nedz migla, nedz lietus. Notikuma vietā strādāja policija, uz laiku transporta kustība avārijas vietā bija ierobežota.

Vietējās ziņas