Ballīti Vecumniekos rīkos Džeimsa Bonda stilā 2

Vecumnieku tautas namā gadu miju šogad sagaidīs ar īpašu stilu – uz pasākumu pulcēsies slepenie aģenti kopā ar liktenīgi valdzinošajām meitenēm.

Tāds šogad izvēlēts Jaunā gada balles ģērbšanās stils – kungiem slepenā aģenta tērpos slavenā spiega Džeimsa Bonda veidolā, bet dāmām liktenīgi valdzinošās Bonda meitenes manierē. Lai gan balles biļetes cena šogad ir lielāka nekā parasti, cilvēki ideju novērtējuši un atsaucīgi piesakās uz sarīkojumu.

«Drīz visas sēdvietas un galdi būs aizņemti. Arī summu likām pietiekami respektablu ar domu, ka pieteiksies tie, kas tiešām no sirds grib svinēt. Tomēr pieprasījums vienalga būs lielāks, nekā mums ir vietu skaits,» atzīst Vecumnieku tautas nama mākslinieciskās daļas vadītāja Vita Vēvere.

Balles programmā paredzētas dažādas izklaides, dejas, balvu izspēles, Jaungada salūts. Varēs iemūžināt krāšņākos mirkļus un ļauties fotografēšanās burvībai «Aģenta 007» fotostūrītī kopā ar fotogrāfu Artūru Zuiku.

Vecumnieku tautas namā pasākums sāksies pulksten desmitos vakarā. Pārējos novada ciemos ierasts jauno gadu sagaidīt ģimenes lokā un tad doties uz ballēm, tāpēc pasākumi sāksies pulksten vienos Jaungada naktī. Balles notiks Misas tautas namā, Valles saieta namā un Bārbeles tautas namā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ergo apdrošīnāšana

Lūdzu bildītes no balles (sevišķi krāšņā nobeiguma!!!!)

pirms 5 gadiem, 2016.01.06 12:34

Vietējās ziņas