Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Balsojumā noteiks šī gada Bauskas novada populārāko sporta veterāni 5

Šodien, 8. novembrī notiek balsošana par Bauskas novada populārāko 2013. gada sportisti veterāni. Lasītāji ieteikuši septiņas kandidatūras.

Vēlreiz atkārtojam sistēmu, kā noteiks gada populārāko sportistu nominācijas. Pirmajā kārtā «Bauskas Dzīve» saņēma lasītāju iesūtītās kandidatūras piecās nominācijās. Otrajā kārtā notiek balsošana bauskasdzive.lv portālā. Portālā katrā balsošanas reizē var izlasīt informāciju par sportistu sasniegumiem. Sešas personas, kas būs ieguvušas visvairāk balsu katrā nominācijā pēc balsošanas rezultātiem, piedalīsies pēdējā kārtā – balsošanā ar anketu palīdzību laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Atgādinām, ka nominācijā «Populārākais tehnisko sporta veidu pārstāvis» šogad saņemti tikai seši ieteikumi, tāpēc balsošana par viņiem portālā nenotiks.

Pēdējā balsošanas kārta notiks tāpat kā iepriekš – izmantojot laikrakstā publicētu anketu. Sportistu sarakstu sastādīs pēc balsošanas rezultātiem portālā. Balsošana ar laikrakstā «Bauskas Dzīve» publicētajām un lasītāju aizpildītajām anketām notiks no 13. līdz 25. novembrim.

Pasākums «Gada sportists» notiks 14. decembrī Īslīces pagasta kultūras namā.

Anita Māldere – LSVS rīkoto sporta spēļu čempione šautriņu mešanā. Trešā vieta individuāli sacensībās «Baltijas klubu komandu kauss 2013».

Inese Gāga – pasaules veterānu basketbola čempionāta zelta medaļas ieguvēja Grieķijā. Vairāk nekā 40 gadu pārstāv Bausku.

Regīna Pironena – Latvijas čempione 64 lauciņu ātrspēlē. Starptautiskajā Sāremā dambretes turnīrā izcīnīta otrā vieta.

Inta Liepa – trīskārtēja šī gada veterānu sporta spēļu čempione.

Jeļena Kriščūne – LSVS 50. sporta spēļu čempione diska mešanā.

Līga Valnere – trīs bronzas medaļu ieguvēja LSVS 50. sporta spēlēs – diska un šķēpa mešanā un lodes grūšanā.

Ineta Ruhocka – LSVS 50. sporta spēlēs izcīnīta otrā vieta diska mešanā, otrā vieta šķēpa mešanā un pirmā vieta lodes grūšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

M.B.

Gribu papildināt informāciju , ka Regīna PIROŅENA šogad piedalījās ari Pasaules čempionātā 64 lauciņu dambretē – klasiskajā versijā izcīnītot 10.vietu, ātrspēlē 12 vietu 28 pasaules dāmu konkurencē.
Regīna Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē vīriešiem izcīnīja tiesības piedalīties finālā, kur ierindojās 4.vietā; Latvijas čempionātā sievietēm klasiskajā versijā izcīnīta 2.vieta un čempionātā ātrspēlē 1.vieta.
Vakar balsojums notika par sporta veterāniem un varu tikai piebilst, ka visaugstākā ranga turnīrā – pasaules senioru čempionātā 100-lauciņu dambretē un ari Latvijas veterānu čempionātā Laimonis Zālītis izcīnīja pirmo vietu! Laimonis bija ari viens no galvenajiem spēkiem, kas nodrošināja novada komandai pirmo vietu LSVS 50.sporta spēlēs.

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 17:46

Mjā ....

Intai Liepai - 'TRĪSKĀRTĒJAI !!! šī gada veterānu sporta spēļu (vai to pašu LSVS 50. ?) ČEMPIONEI skribents- raksta autors tā arī nav varējis,vai pat nezina sporta veidu,kurā viņa startējusi.
Vienkārtējām un otro/trešo vietu ieguvējam tas taču norādīts. Nu gatavais murmulis !

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 17:57

skribent

Pardon! Ne pie tā raksta trāpīju. Domāts bija pie skribenta ... ĀNA gara darba - par Ulda Dumpja godināšanu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.10 18:46

klauns

Ūbelene vai tu beidzot vari kaut ko jēdzīgu sakārtot . Par sportu tā kā nebūtu līdz sīkumiem jāiedziļinās skribentiem , bet tev gan vajadzētu sekot līdzi . Nzinam par ko tev maksā.

pirms 6 gadiem, 2013.11.11 15:18

Vietējās ziņas