«Baltic Dairy Board» uz laiku apturējis sarunas ar potenciālo investoru

Piena pārstrādes uzņēmums «Baltic Dairy Board» uz laiku ir apturējis sarunas ar potenciālo investoru, teikts kompānijas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Kompānijas pārstāvji informē, ka «Baltic Dairy Board» ir aktīvi strādājis pie stratēģiska partnera un investora piesaistīšanas, tostarp ar vienu no potenciālajiem investoriem noslēgts konfidencialitātes līgums un konfidenciāls priekšlīgums par iespējamās sadarbības principiem, taču šobrīd sarunas ir apturētas.

"Ņemot vērā, ka norisinās pārrunas ar "Luminor Bank" pārstāvjiem par turpmākas sadarbības principiem, sarunas par potenciālo sadarbību ar iespējamo investoru ir apturētas līdz potenciālajam investoram būs skaidrība par "Baltic Dairy Board" un "Luminor Bank" turpmākās sadarbības nosacījumiem," sacīts paziņojumā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2018.gada 18.maijā Zemgales rajona tiesa ierosināja "Baltic Dairy Board" tiesiskās aizsardzības procesa lietu, bet 23.augustā tiesa apstiprināja "Baltic Dairy Board" iesniegumu par tiesiskās aizsardzības procesa pieteikuma atsaukšanu un civillietas izbeigšanu.

2017.gadā "Baltic Dairy Board" strādāja ar 19,456 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% vairāk nekā 2016.gadā, bet kompānijas zaudējumi pieauga trīs reizes, sasniedzot 1,118 miljonus eiro.

"Baltic Dairy Board" (iepriekš "Sigilo KV") 2012.gadā izsolē iegādājās maksātnespējīgo piena pārstrādes uzņēmumu "Bauskas piens" un sāka būvēt piena rūpnīcu. "Baltic Dairy Board" rūpnīca tika nodota ekspluatācija 2015.gada decembrī.

"Baltic Dairy Board" pamatkapitāls ir 777 778 eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Kaspars Kazāks (51%). Kompānijas emitētās obligācijas ir iekļautas biržas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas