«Balticovo» atzīts par trešo labāko darba devēju Zemgales reģionā

Ceturtdien, 5. martā, tika paziņoti 2019. gada «TOP darba devēji» Latvijā. Uzņēmuma «CV-Online Latvia» veiktās aptaujas rezultātā uzvarētāji tika noskaidroti kā Latvijas, tā arī Latvijas reģionu mērogā, un kā trešais labākais darba devējs Zemgalē paziņota akciju sabiedrība «Balticovo», kas titulu ieguva jau trešo gadu pēc kārtas.

«CV-Online Latvia» pārstāve Krista Roziņa norādīja, ka šī gada aptaujā šajā kategorijā visspraigākā cīņa izvērtās par pirmo vietu un titulu «TOP darba devējs 2019 Zemgalē», pirmo reizi to izcīnot uzņēmumam AS «Virši-A», tādējādi iepriekšējo gadu līderi AS «Dobeles dzirnavnieks» atstājot otrajā vietā. Savukārt trešo vietu saglabāja AS «Balticovo», bet vietu augstāk pakāpies uzņēmums SIA «Baltic Candles Ltd» ierindojoties ceturtajā pozīcijā. TOP 5 sarakstu noslēdz SIA «Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne».

Valstī kopumā Labākā darba devēja titulu otro gadu pēc kārtas izdevies nosargāt AS «Swedbank».

Savukārt tituls «Gada izaugsme 2019» piešķirts mobilo sakaru operatoram «Bite Latvija», bet par valsts pārvaldē iekārojamāko darbavietu otro gadu pēc kārtas netika pasniegts, jo neviens no valsts pārvaldes uzņēmumiem neiekļuva starp 50 visaugstāk novērtētākajiem un populārākajiem darba devējiem. 

Nosakot pieprasītākās darba vietas biznesa sektoros, kur balsošanai tika piedāvāti pēc noteiktiem kritērijiem atlasīti uzņēmumi, titulu «Top darba devējs 2019» finanšu sektorā astoto gadu pēc kārtas ieguva «Swedbank», transporta un loģistikas sektorā titulu saglabā Latvijas lidsabiedrība «Air Baltic Corporation», savukārt labākā darba devēja titulu tirdzniecības sektorā joprojām ir degvielas tirgotājs «Circle K Latvia».

Populārākā darba devēja titulu aizvadītajā gadā informācijas tehnoloģijas (IT) un telekomunikācijas sektorā saņēma mobilo sakaru operators «Latvijas mobilais telefons».  Elektroenerģijas uzņēmums AS «Latvenergo» septīto gadu pēc kārtas ieguva līdera pozīciju ražošanas sektorā. Savukārt titulu "Top darba devējs 2019" sabiedriskās ēdināšanas sektorā saglabā AS «Lido». 

Populārākie darba devēji Kurzemē bija SIA ««Ventspils nafta» termināls», Vidzemē  - alus ražotājs AS «Cēsu alus», bet Latgales populārākais un iekārotākais darba devējs – maizes ražotājs AS «Latvijas maiznieks».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas