«Balticovo» – avārija, vistas pārdod par trim santīmiem 2

Akciju sabiedrībā «Balticovo» dzīvas vistas par trim santīmiem gabalā var nopirkt vēl tikai šodien, 21. jūlijā, informē ziņu aģentūra LETA.Olu un to produktu ražotāja putnus pārdod, jo tos nav, kur turēt pēc piektdien, 18. jūlijā, vistu novietnē notikušās avārijas. «Balticovo» notikusi tehniska rakstura avārija kādā iekārtā. Negadījuma laikā neviens cilvēks neesot cietis, videi kaitējums neesot nodarīts. Tā kā «Balticovo» ir vairākas vistu novietnes, ražošana neesot apstājusies. Avārijas seku novēršana notiekot pēc rīcības plāna, to plāno pabeigt nedēļas laikā. Pašlaik uzņēmumā strādājot komisija, kas izvērtē negadījuma iemeslus un tuvākajā laikā aprēķinās zaudējumus. «Bauskas Dzīve» ap pulksten pussešiem pēcpusdienā sazinājās ar uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Arni Veinbergu, lai precizētu faktus. Tā kā vēl notika komisijas sēde un nebija zināms, kad tā beigsies, A. Veinbergs solīja sniegt interviju rīt, 22. jūlijā.  AS «Balticovo» apgrozījums pagājušajā gadā bija 17 miljoni latu. Apgrozījuma pieaugums pērn salīdzinājumā ar 2006.gadu ir 42%. 2006.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12 miljoni latu. Pērn būtiski palielinājušies «Balticovo» ražošanas un eksporta apjomi. Uzņēmuma eksporta noieta pieaugums ir 38%, salīdzinot ar 16% 2006.gadā. Savukārt pārdošanas apjomi Latvijā, salīdzinot ar 2006.gadu, palikuši stabili. 2006.gadā tie bija desmit miljoni latu, savukārt pērn - 11 miljoni latu.  Jau ziņojām, ka Baltijas valstu lielākā olu un olu produktu ražotāja «Balticovo» ražošanas modernizācijai ņēmusi papildus kredītu AS «Hansabanka» un AS «DnB Nord banka» par summu 12 miljoni eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Holms

eļementarno vatson, barības sistēma ielaida uz 0,x gramus vitamīnus vairāk nekā drīkst, puse apmira, bet puse nē, un tās vistas kas dzīvas palika tagad pārdod, jo tā pat viņas vairs nav dzīvotājas un drīz nosprāgs.
Un mīlīši, vistas kas ir te bildē, tās nav balticovo, balticovo vistas ir bez spalvām, ar nokniebtiem knābjiem un ar lauztām kājām vienai otrai.

pirms 13 gadiem, 2008.07.22 11:00

Kroks

Ja nu vistas izpaardeva pa 3 sant./gab., tad liek domaat, ka tehniskas probleemas deelj kautkaadas kimikaalijas tika iebarotas paaraak lielaa daudzumaa

pirms 13 gadiem, 2008.07.22 10:57

Vietējās ziņas