«Balticovo» Ilgtspējas indeksā iegūst bronzas godalgu

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā Iecavas novada uzņēmums «Balticovo» ieguvis bronzas godalgu. Turklāt ar īpašu atzinību komersantu sveica vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce, apbalvojot uzņēmumu ar atzinības rakstu par ilgtspējīgu pieeju uzņēmējdarbībai un nozīmīgu reģiona attīstības virzīšanu, portālu informēja «Balticovo» pārstāve Zane Zonne.

«Šogad lepojamies ar divām uzvarām. Pēc ilgākas pauzes piedaloties, esam ieguvuši bronzas godalgu, par ko pateicamies visiem mūsu darbiniekiem – jūsu ieguldījums un kvalitatīvais darbs tiek novērtēts. Savukārt īpašs prieks mums ir par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) piešķirto atzinības rakstu. Augsti vērtējam vietējo kopienu, kurā darbojamies un ar ko kopā vēlamies augt, tāpēc lepojamies, ka mūsu spēks nāk no Latvijas reģioniem – Iecavas, Madonas un Daugavpils!» uzsver  AS «Balticovo» valdes loceklis Toms Auškāps un atzīmēja, ka piedalīšanās indeksa novērtējumā pašiem ļoti palīdzējis saprast savas stiprās puses un noteikt rīcības laukus, kuros vēl vajadzētu pastrādāt.

«Atbildīgas biznesa nedēļas» ietvaros ministrs Juris Pūce «Balticovo» pasniedza atzinības rakstu par ilgtspējīgu uzņēmējdarbības pieeju un nozīmīgu reģiona attīstības virzīšanu. Uzņēmums ir investējis vairāk nekā 8 miljonus eiro ārpus sprostiem turētu vistu olu ražošanas attīstībā Iecavā un brīvās turēšanas kūtī Madonā ar astoņu hektāru plašu pastaigu laukumu, katrai vistai atvēlot četrus kvadrātmetrus lielu platību. Tāpat Iecavas novada uzņēmums jau divus gadus pēc kārtas ir atzīts par trešo labāko darba devēju Zemgales reģionā.

llgtspējas indekss jau desmito gadu palīdz Latvijas uzņēmumiem novērtēt savu sniegumu un gūt pārskatu par nepieciešamajiem uzlabojumiem. Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdz uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un nacionālā līmeņa sociālie partneri - Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Ilgtspējas indeksa platīna grupā iekļūst uzņēmumi, kuru ilgtspējas indekss pārsniedz 90%, zelta – no 80 līdz 89,9%, sudraba – no 60 līdz 79,9%, bronzas – no 40 līdz 59,9%. Šogad platīna grupā iekļuva 19 uzņēmumi, 14 saņēma zelta novērtējumu, 15 bija sudrabs, bet septiņu uzņēmumu sniegums ļāva iekļūt bronzas kategorijā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas