"Balticovo" investējis vairāk nekā 10 miljonus eiro ārpus sprosta turētu dējējvistu novietņu kompleksā

Olu un olu produktu ražotājs "Balticovo" investējis vairāk nekā 10 miljonus eiro ārpus sprosta turētu dējējvistu novietņu kompleksā, aģentūru LETA informēja "Balticovo" pārstāvji.

Kompānijā norādīja, ka "Balticovo" Iecavā ārpus sprostiem dējējvistu novietņu kompleksā ir 400 000 vistu. Kompleksā katra novietne izbūvēta trijos stāvos.

Projekta kopējās investīcijas pārsniedz 10 miljonus eiro, un tas realizēts divu gadu laikā.

Novietnes svinīgā atklāšana paredzēta 26.augustā plkst.12.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies "Balticovo" valdes priekšsēdētājs Vladimirs Mhitarjans, kompānijas padomes priekšsēdētājs Valdis Grimze, komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps, kā arī zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK), vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP), Latvijas Olu un putnu gaļas ražotāju asociācijas izpilddirektore Anna Ērliha un Lauku atbalsta dienesta direktors Ģirts Krūmiņš.

2018.gadā "Balticovo" strādāja ar 48,669 miljonu eiro apgrozījumu un 5,374 miljonu eiro peļņu. Uzņēmuma 2019.gada finanšu rezultāti vēl nav publiskoti.

"Balticovo" ražotne un filiāles atrodas Iecavā, Madonā un Daugavpilī. No kompānijas saražotās produkcijas 70% tiek eksportēti uz vairāk nekā 20 valstīm. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir SIA "BCO", kam pieder 95,42% akciju, savukārt patiesie labuma guvēji ir Tatjana Poplavska un Valdis Grimze.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas