Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Balticovo» izveido garšas laboratoriju

Jaunā testu laboratorija aprīkota ar profesionālām restorāna iekārtām, lai modelētu, pārbaudītu un testētu produktu īpašības un pārliecinātos par to piemērotību restorānu sektoram, informē uzņēmuma pārstāve Liāna Bokša.

Laboratorijā notiks arī jaunu produktu izstrāde starptautiskajam «HORECA» sektoram [‘hotels, restaurants, catering’ – viesnīcu, restorānu un ēdināšanas nozare angliski – red.], esošo olu produktu pielietojuma un funkcionalitātes pārbaude dažādos produktos, piemēram, majonēzē un salātu mērcēs, beķerejas un konditorejas izstrādājumos u. c.

Jaunajā laboratorijā pieņemta jauna darbiniece – pārtikas tehnoloģe Ināra Škoba, kura nodarbojas ar klientu prasību izpēti un jaunu produktu radīšanu, informē L. Bokša.


«Uzņēmuma attīstību redzam saistībā ar tādu produktu izstrādi un ražošanu, kuriem ir pievienotā vērtība. Tuvākajā nākotnē plānojam palielināt šādu produktu klāstu, balstoties klientu prasību izpētē,» skaidro «Balticovo» valdes priekšsēdētājs Arnis Veinbergs, «mēs pielietojam pārbaudītas tehnoloģijas, piemēram, pasterizāciju, kas ļauj ražot dabiska sastāva produktus bez ķīmiskām piedevām. Tie ir veselīgi un droši.»

Laboratorija atrodas uzņēmuma administratīvās ēkas pirmajā stāvā un ir 70 kvadrātmetrus plaša. Produktu testēšanas un izveides procesu klienti var vērot sarunu telpā, ko no laboratorijas atdala caurredzama materiāla siena.

«Balticovo» ir lielākais  Ziemeļeiropas reģiona olu un olu produktu ražotājs. «Balticovo» tirgus daļa Latvijā ir ap 40%, uzņēmums eksportē ap 70% saražotā. «HORECA» sektoram Iecavas novada ražotājs piegādā vārītas olas un omlešu masu.

Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 34,3 miljoni latu, strādājošo skaits šogad – 170 darbinieki. Kopš reorganizācijas sākuma 2004. gadā ražotnē ieguldīti ap 35 miljoniem eiro. «Balticovo» īpašnieks ar 95% akciju ir Latvijas pilsoņiem piederošais uzņēmums «BCO».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas