«Balticovo» labāko darba devēju vidū

Piektdien, 1. martā, tika apbalvoti pagājušā gada labākie darba devēji, kas tika noskaidroti, apkopojot vērtējumus no vairākiem tūkstošiem darba ņēmēju, informēja «CV-Online Latvia» pārstāve Māra Miķelsone.  Ikgadējā darba ņēmēju aptaujā par labāko darbavietu Latvijā atzīta AS «Swedbank». Zemgalē iedzīvotāji vislabprātāk strādātu AS «Dobeles Dzirnavnieks», AS «Virši A» un mūspuses uzņēmumā «Balticovo».
Iecavas uzņēmums, kā trešais labākais darba devējs, tiek atzīts jau otro gadu pēc kārtas.  «Mūs priecē ne vien šogad iegūtais tituls, bet arī tas, ka spējām noturēt savas pozīcijas un esam labāko darba devēju vidū. Tas ļauj gūt pārliecību par uzņēmuma pareizo virzību, stiprinot darbinieku darbinieku labklājību,» par apbalvošanas rezultātiem stāsta Toms Auškāps, Balticovo komunikācijas un attīstības direktors.

«Rūpes par darbiniekiem mūsu ražotnē esam nostādījuši vienlīdz augstā līmenī ar produktu ražošanas kvalitāti, jo uzskatām, ka šīs divas vērtības viena bez otras nevar pastāvēt. Tādēļ vēl jo vairāk ir patiess gandarījums par novērtējumu, kas kalpo arī kā iedvesma, turpināt uzlabot darbinieku apmierinātību. Paldies respondentiem par augsto novērtējumu un organizatoriem par doto iespēju katram uzņēmumam paskatīties uz sevi no malas!» teic T. Auškāps.
M. Miķelsone skaidro, ka uzņēmums «CV-Online Latvia» uzvarētājus noskaidrojis, veicot vērienīgu aptauju, kas veikta astoto gadu pēc kārtas. Kopumā aptaujā «TOP darba devējs 2018» piedalījās gandrīz 8 000 respondentu, kas ne vien balsoja par labāko darba devēju gan Latvijā, gan atsevišķos Latvijas reģionos, bet arī noteica līderus dažādās nozarēs, tostarp finanšu, tirdzniecības, ražošanas u.c. jomās.
«Aptaujas rezultāti liecina, ka joprojām lielākajai daļai darba ņēmēju iekārotākais darba devējs ir viņu pašreizējā vai bijusī darbavieta. Tas ir likumsakarīgi, jo uzņēmumi arvien lielāku uzmanību pievērš pozitīvas pieredzes veidošanai ar saviem esošajiem darbiniekiem, tādējādi attīstot arī savu darba devēja tēlu,» stāsta «CV-Online Latvia» vadītājs Aivis Brodiņš.
Rezultātu apkopojums pieejams šeit.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas