«Balticovo» nosauc par gada labāko darba devēju Zemgalē

Iecavas novada ražotne AS «Balticovo» saņēmusi Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) gada balvu kā labākā darba devēja Zemgalē.

Apbalvojums pasniegts ceturtdienas, 12.novembra, vakarā LDDK gada balvas noslēguma ceremonijā Ziemeļblāzmas kultūras namā Rīgā, portālu informēja iecavniece Agita Hauka. Līdzīgu balvu «Balticovo» saņēma 2010.gadā, liecina «Bauskas Dzīves» arhīva dati.

«Balticovo» ir Ziemeļeiropas lielākais olu un dažādu olu produktu ražotājs. Tajā nodarbināti ap 170 darbinieku, vairākums ir Iecavas un kaimiņu novadu iedzīvotāji. Uzņēmumu cilvēki bija pieteikuši šogad pirmo reizi rīkotajā Iecavas novada konkursā par gada uzņēmuma titulu.

Kā vēsta LDDK, šogad gada balvai kopumā Latvijā kandidēja vairāk nekā 230 uzņēmumu, institūciju un vadītāju. Līdz fināla žūrijas sēdei tika 25 spēcīgākie kandidāti. Viņu atbilstību augstajam apbalvojumam vērtēja kompetenta žūrija, kuru veido valsts un pašvaldību atbildīgās institūcijas, kā arī nacionālā līmeņa sociālie un sadarbības partneri.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas