«Balticovo» pārstāvēs Latviju Eiropas konkursā 1

Iecavas novada olu ražotāja akciju sabiedrība «Balticovo» kļuvusi par nacionālo uzvarētāju importa/eksporta kategorijā prestižajā «European Business Awards 2015/2016» konkursā.

Uzņēmums piedalīsies arī konkursa fināla posmos, kur padziļināti vērtēs informāciju par ražotni īpaši šim nolūkam sagatavotā videoprezentācijā, informē «Balticovo» pārstāve Liāna Bokša.

Konkursa pamatvērtības ir panākumi, inovatīva pieeja biznesam, sociāla atbildība un starptautiska mēroga domāšana, uzsver L. Bokša: «Pamatoti lepojamies, ka esam izvēlēti kā nacionālie čempioni, lai pārstāvētu Latviju.»

Jau vēstīts, ka «Balticovo» ir Ziemeļeiropas reģiona valstu lielākais olu un olu produktu ražotājs, kas eksportē ap 70% saražotā. «Balticovo» ražotās olas un olu produktus izmanto patērētāji un ražotāji 18 valstīs sabiedriskā ēdināšanā, konditorejas izstrādājumu ražošanā, dažāda mēroga vairumtirdzniecībā. Nesen sākts olu eksports uz Amerikas Savienotajām Valstīm, ko skārusi putnu gripas izraisīta krīze.

«European Business Awards» 2014./2015. gada konkursā piedalījās visas Eiropas Savienības valstis, kā arī Turcija, Norvēģija, Šveice, Serbija un Maķedonija. Vairāk informācijas vietnēs businessawardseurope.com un rsmi.com.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas