«Balticovo» plāno ieguldīt 153 000 eiro biodrošībā 1

Olu un olu produktu ražošanas uzņēmums "Balticovo" plāno ieguldīt 153 000 eiro biodrošībā, liecina informācija "Firmas.lv". Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka "Balticovo" plāno uzstādīt septiņus sanitārās caurlaides konteinerus. Katrs no tiem ir paredzēts sešiem cilvēkiem, un tā platība ir vismaz 20-25 kvadrātmetri.

Investīciju projektu plānots īstenot, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Dabas katastrofās un katastrofālos notikumos cietušā lauksaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un piemērotu profilaktisko pasākumu ieviešana" apakšpasākumā "Atbalsts investīcijām lauksaimnieciskās ražošanas potenciāla atjaunošanai".

Kompānijas izsludinātajā iepirkumu konkursā divu pretendentu vidū uzvarējusi SIA "Farmitek", kuras līgumcena ir 153 000 eiro.

LETA jau ziņoja, ka "Balticovo" apgrozījums 2017.gadā bija 52,343 miljoni eiro, kas ir par 17,3% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa bija 10,862 miljoni eiro, kas ir četras reizes lielāka nekā 2016.gadā.

AS "Balticovo" ir dibinātas 1992.gadā, un tā pamatkapitāls ir 4 407 781 eiro. "Balticovo" pamatdarbība ir vistu olu, olu pulvera, olu šķidrās masas, vārītu vistu olu bez čaumalas, vārītu kapātu olu ražošana un realizācija. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir BCO, kam pieder 95,42% akciju. AS "Balticovo" ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā. Uzņēmums Latvijas tirgū realizē aptuveni vienu trešdaļu no saražotās produkcijas, bet pārējo saražoto produkciju tas eksportē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas