«Balticovo» plāno ieguldīt 400 000 eiro noliktavas un saldētavas būvniecībā 1

Olu un olu produktu ražošanas uzņēmums "Balticovo" par 400 000 eiro plāno ieguldīt noliktavas un saldētavas būvniecībā, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā izsludinātais iepirkumu konkurss.

Kompānijas izsludinātajam iepirkumam par saldētavas un noliktavas ēku jaunbūvi pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka noliktavas un saldētavas būvniecība jāveic saskaņā ar pasūtītāja būvprojektu un objekts jānodod ekspluatācijā. Iepirkums paredz ēku un inženierkomunikāciju būvniecību, tostarp jāveic būvlaukuma sagatavošanas darbi, jāieklāj grīda, jāuzstāda metāla konstrukcijas, sienas, starpsienas, jumti, segumi, jāveic apdares darbi.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2019.gada 31.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē".

Iepirkumu konkursa pretendenti sākotnējos piedāvājumus var iesniegt līdz 15.aprīlim, plkst.16.30.

Jau ziņots, ka "Balticovo" plāno ieguldīt vairāk nekā astoņus miljonus eiro ārpus sprostiem turētu vistu olu ražošanas attīstībā Iecavā. Lai ražotu kūtī turētu vistu olas, uzņēmums plāno izveidot vietas 260 000 putniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Līnis

Kāpēc bauskas Dzīve visu laiku raksta ko kas plāno. Labāk lai raksta kas izdarīts. Laikam nav ko rakstīt

pirms gada, 2019.03.25 22:42

Vietējās ziņas