«Balticovo» plāno palielināt ārpus sprostiem turētu vistu olu ražošanu 2

A/s «Balticovo» pērn ieviesto produktu līniju «EVA» turpmāk ražos no ārpus sprostos turētu vistu olām, par ko vēstīs arī īpaša norāde uz šo produktu iepakojumiem, portālu informēja uzņēmuma pārstāve Zane Zonne. 


 Uzņēmuma komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps atklāja, ka cilvēki arvien vairāk ikdienā pieprasa pakalpojumus un produktus, kuri ir atbildīgi pret vidi. «Kad atklājām produktu līniju «EVA», vēlreiz apliecinājām savu gatavību ražot atbildīgi, izvēloties dabai draudzīgu iepakojumu, kas vienlaikus nodrošina arī kvalitatīvu produkta uzglabāšanu, un pašlaik esam gatavi spert arī nākamo soli, lemjot par labu šīs līnijas produktu ražošanai no ārpus sprostos turētu vistu olām. Priecājamies, ka mūsu centieni tiek novērtēti un pamanīti,» teic T. Aukškāps, atzīmējot, ka pagājušajā nedēļā «Ilgtspējas indeksā 2020» uzņēmums iekļuvis sudraba kategorijā. 


 «Esam apņēmības pilni turpināt iesākto un turpināt ieviest dažādas labās prakses atbildīgas ražošanas veicināšanai. Šogad plānojam arī palielināt ārpus sprostiem – gan kūtīs, gan brīvos apstākļos turētu – vistu olu ražošanu, kā arī Jelgavā atklāt brīvās turēšanas vistu novietni, bet augustā atklāt otro ārpus sprostu dējējvistu novietni Iecavā ar 130 000 putnu vietām,» attīstības plānus ieskicē T. Aukškāps.
 Viņš skaidro, ka «EVA» produktu līnija ir veselīgs un ātrs risinājums aktīviem un aizņemtiem cilvēkiem, kuri vēlas uzņemt augstvērtīgu pārtiku, vienlaikus netērējot tā pagatavošanai pārāk daudz laika. Olu produktu līnijā ietilpst plāno pankūku mīkla, olu kultenis un olu baltums, kā arī brīvās turēšanas vistu olas, tiek plānots, ka drīzumā tirdzniecībā tiks laisti arī «EVA» proteīna dzērieni ar dažādām garšām.

«EVA» brīvo vistu olas ir ieguvušas pirmo vietu savā kategorijā nominācijā «2019. gada jaunais produkts». Uzvarētāji tika noskaidroti, starptautiskajam mārketinga un patērētāju izpētes uzņēmumam «Nielsen» izmantojot pārdošanas rādītājus valsts mazumtirdzniecības tīklos, kā arī izvērtējot patērētāju viedokli. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jānis

Produkcijas apjoms un sortiments pieaug,bet par darbiniekiem sevišķi nedomā.Darba apjoms pieaug,bet darbinieku skaits sarūk.

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.18 17:04

Liene

Cik jaukas ziņas! Priecājos, ka Balticovo pamazām atsakās no sprostu sistēmām dējējvistām. Tās tiešām ir drausmīgas priekš dzīvniekiem - putni nevar ne pastaigāt, ne pakašāties, saspiesti režģu būros.

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.19 15:50

Vietējās ziņas