«Balticovo» sevi prezentē prestižā pasaules pārtikas industrijas izstādē 3

Latvijas pārtikas ražotāji no 5. līdz 9. oktobrim piedalās vienā no prestižākajām pasaules pārtikas industrijas izstādēm – “Anuga 2019” Ķelnē, Vācijā. Izstādē savu produkciju prezentē arī Iecavas novada uzņēmums AS “Balticovo”, portālu informēja uzņēmuma pārstāve Zane Zonne.

Viņa skaidro, ka “Balticovo” izstādē ne tikai pārstāv olu ražošanas nozari un prezentē jauno produktu līniju, bet arī demonstrē Latvijas augstos ražošanas un kvalitātes standartus, parādot Latviju kā konkurētspējīgu valsti pārtikas nozarē pasaules mērogā. Uzņēmums ir ieguvis arī BRC Food A līmeņa sertifikātu, kas garantē kvalitatīvu un drošu produktu, tas nozīmē, ka uzņēmums ir gatavs ilgtermiņa darbam starptautiskos tirgos, piedāvājot augstas kvalitātes produktus saviem klientiem.

AS “Balticovo” komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps atklāja, ka uzņēmums katru gadu piedalās vismaz vienā lielā Eiropas līmeņa izstādē, kur ražotāji ne tikai demonstrē sasniegumus esošajiem un potenciālajiem klientiem, bet arī satiek gan pašmāju, gan ārvalstu ražotājus, iepazīstoties ar jaunumiem industrijā un pārtikas ražošanā kopumā.

“Uzskatu, ka jebkuram aktīvam, eksportējošam uzņēmumam ir pienākums piedalīties šādās izstādēs, pārstāvot ne tikai savu uzņēmumu, bet arī valsti. Tā ir iespēja ražotājam parādīt sevi uz citu fona, iegūt jaunus klientus, kā arī palūkoties, kādus risinājumus citi ražotāji piemeklē tehnoloģiju un iepakojumu izvēlē,”atzīmē T. Auškāps.

Izstāde "Anuga" notiek katru otro gadu Ķelnē, Vācijā. Šogad tā ilgs no 5. līdz 9. oktobrim, kopējā izstādes platība ir 284 000 kvadrātmetru. 2017.gadā izstādi apmeklēja aptuveni 165 000 apmeklētāju, kā arī tika sasniegts rekordliels dalībnieku skaits - 7400 uzņēmumu no 107 pasaules valstīm.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējās ziņas