«Balticovo» valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Vladimirs Mhitarjans

Olu un olu produktu ražošanas Iecavas novada uzņēmuma «Balticovo» valdes priekšsēdētāja amatā iecelts kompānijas līdzšinējais valdes priekšsēdētāja vietnieks Vladimirs Mhitarjans, portālu informēja  uzņēmuma pārstāve Zane Zonne.

«Mhitarjans ir pierādījis sevi kā komandas spēlētāju, kuram ir lieli plāni. Uzskatām, ka šādas izmaiņas nāks par labu uzņēmuma turpmākajai attīstībai un panākumu gūšanai gan vietējā, gan starptautiskā mērogā,» pauda «Balticovo» padomes priekšsēdētājs Valdis Grimze.

Jaunieceltais  valdes priekšsēdētājs V. Mhitarjans uzsvēra, ka «uzņēmuma spēks ir komanda, kuras saknes ir šeit, Latvijā. Ar mīlestību darām savu darbu, nododot to ar katru produktu mūsu pircējiem».

Tāpat V. Mhitarjans komentē uzņēmuma virzību uz ilgtermiņā atbildīgāku darbību, ņemot vērā, ka to pieprasa ne tikai Skandināvijas un Rietumeiropas tirgi, bet arī vietējie: «Madonas brīvās turēšanas putnu novietnes atklāšana bija pirmais solis uz zaļāku ražošanu un dzīvnieku labturību, nu jau aktīvi strādājam arī pie plastmasas aizvietošanas ar kartonu, kā arī drīzumā veikalu plauktos mūsu produkcija būs atrodama «Bio-Based TetraPak» iepakojumā, nodrošinot ne tikai kvalitatīvu produktu ar augstu pievienoto vērtību, bet arī esot atbildīgiem pret vidi. Mēs nedomājam tikai par rītdienu, mēs domājam arī par parītdienu.»

Vienlaikus «Balticovo» valdē darbu turpina valdes locekļi Toms Auškāps un Kārlis Valdens, liecina «Firmas.lv» informācija.

Uzņēmuma apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,669 miljoni eiro, kas ir par 7% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās divas reizes un bija 5,374 miljoni eiro.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas