Baltušs startē Eiropas čempionātā 3

Baušķenieks Jānis Baltušs no 5. līdz 8. martam piedalījās Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās, kas notika Čehijas galvaspilsētā Prāgā.

Kvalifikācijas sacīkstēs 400 metru skrējienā Jānis Baltušs finišēja pēc 48,82 sekundēm un ierindojās 30. vietā starp 33 dalībniekiem. Baušķenieks jau ilgāku laiku speciāli trenējas 400 metru barjerskrējiena distancei, tāpēc tikpat lielus panākumus kā pagājušā gada Eiropas čempionātā Cīrihē, kur izdevās iekļūt 400 metru barjerskrējiena pusfinālā, šeit no viņa negaidīja.

Latvijas izlasei nebija īsti veiksmīgs sniegums – vairāki favorīti palika bez rezultāta, savukārt Dmitrijs Jurkevičs, pat sasniedzot Latvijas rekordu 1500 metru distancē telpās – 3 minūtes un 42,48 sekundes – neiekļuva finālā. Labākais sniegums starp Latvijas vieglatlētiem bija tāllēcējai Aigai Grabustei, kas ar rezultātu 6,54 palika astotajā vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Biruta

Tas mūsu sporta skolas labākais sasniegums,pēdējai taču nepalika. :))

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 22:22

Jānis Baltušs

Par to, ka varu trenēties un piedalīties sacensības man jāpasakās Bauskas BJSS un Sporta centram Mēmele. Bez viņu atbalsta visticamāk varētu sēdēt kā tu "Biruta" ar viltus segvārdu un komentēt lietas, kuras ne mazākajā mērā nesaprot. Arī sportists, kurš paliek pēdējais visu savu ikdienu ir pakārtojis sportam nevis tā kā tu glāzītes pacelšanā. Kurā vietā Eiropā tu esi komentāru rakstīšanā? Aiz viltus vārda komentārus rakstīt nav nekāda māksla.

pirms 5 gadiem, 2015.03.14 10:27

Vietējās ziņas