Balvu par valodai draudzīgu vidi saņem atpūtas komplekss un kafejnīca «Miķelis» 3

SIA «Uzvara-Lauks» pārziņā esošais atpūtas komplekss un kafejnīca «Miķelis» saņēmuši titulu «Latviešu valodai draudzīga vide», portālu informēTieslietu ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Vasiļjeva.

Akciju «Latviešu valodai draudzīga vide» organizē Valsts valodas centrs. Tās laikā no marta līdz oktobrim tika noskaidroti latviešu valodai draudzīgākie uzņēmumi. Par uzvarētājiem atzīti 23 apkalpojošās jomas uzņēmumi.

Kafejnīcas un viesu mājas «Miķelis» vadītāja Maija Čuža «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par uzņēmuma novērtējumu: «Protams, prieks, ka esam pamanīti un novērtēti, lai gan tas nešķiet nekas īpašs. Mēs esam labs un kārtīgs Latvijai un latviešu valodai draudzīgs uzņēmums, un es nespēju iedomāties, ka varētu būt citādāk.»

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu grupā apbalvojumu saņēma atpūtas komplekss un kafejnīca «Miķelis». Laureātu apbalvošana notika trešdien, 27. novembrī, Ministru kabineta bibliotēkā. Tajā piedalījās arī tieslietu ministrs. Akcijā tika izvērtēti dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem: Rīgas, Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

kaimiņi

Tiešām priecājamies par jauko Miķeli, lai neaptrūkst pacietības turpmāk!

pirms 6 gadiem, 2013.11.29 09:02

jobens bobens

var padomāt ka citās atpūtas vietās un kafejnīcās runā moru valodā !tagad iedodiet vēl balvu par latviešiem draudzīgāko atpūtas vietu , un tad vēl par latviešu dvēselei un tad vēl par latviešu mentalitātei un tt
sviests !

pirms 6 gadiem, 2013.11.29 09:27

Vietējās ziņas